Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hemp Gru- Muzyka Z Przekazem


Mihau.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mineło już troche czasu od ostatniego posta ale chciałem zrobić podsumowanie tematu.

 

Jak już ktoś wcześniej napisał prawie każdy wypowiadający się w tym temacie o rapie wie tyle ,że jest to gatunek muzyki i nic więcej (no jest nawet jeden co uważa że rap to nie muzyka ale o fanach justina biebera nie będe się rozypisywał)

Śmiejecie się z JP i CHWDP bo tym też GÓWNO wiecie. Tu nie chodzi o pustą nienawiść bo oni łapią tych co łamią prawo ale tego też nie możecie wiedzieć bo jesteście cipami (niestety ale taka jest prawda). Chodzi o nadużycia policji ale po chuj mam wam rozwijać ten temat skoro to trzeba przeżyć , albo chociaż

być ziomkiem.

Niewiem poco metalowce wogóle tu coś pisały. U mnie w mieście nosząc glany skazujesz sie na bycie powszechną PIZDĄ (pewnie u nich też no ale u siebie w domu przed komputerkiem mają spokój).

 

A co do HG:

Pierwsza płyta była niewątpliwie jedną z najlepszych ulicznych polskich rapów. Druga była już znacznie mierniejsza i mam nadzieje że trzecia która niedługo wyjdzie bedzie lepsza. No to tyle, pozdro dla kumatych.

 

PS.

OSTR. nie jest raperem tylko udaje, niewiem jak mozna go sluchac a co więcej lubić skoro nawija jakby go jebali w dupsko.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Po Wiem Ci Tak Nie Wyznaje JP

Do Policji mialem , mam i bd mial szacunek bo gdyby nie oni to z domow bysmy bali sie wyjsc

Slucham Rapu i H-H

Swoje Na Komisariacie przezylem i nie byly to mile chwile;/

 

Ale powiem ci jedno:)

WYDAJE MI SIE ZE JESTES ZNOWU JAKIMS KRETYNSKIM 14-LATKIEM MYSLACYM ZE JAK NOSISZ BLUZY JP NA 100% I BUJASZ SIE W EKIPIE 8 TYPA I ZASTRASZACIE JESZCZE MLODSZYCH KOLESI OD SIEBIE TO JESTES KOX I WSZYSTKO CI WOLNO A NA KOMISARIATACH TACY JAK TY PIERWSI STRZELAJA Z UCHA

A CO DO BYCIA ZIOMKIEM TO NAWET NIE MASZ O TYM KUR*** ZIELONEGO POJECIA

TAKIE LEPKI JAK TY MNIE WKURW****

 

Kozak w Necie a Pizd** W Swiecie <----To prawda o tobie

066142e5f9fa44069a9fa8085c3d000e.0.gif

18706.png

cs22vl2.gif

vipf.png

Moje Podpiete TuT-y :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/318958-pozyskiwanie-itemow-bez-chat-ow-wszystko-legalnie/

http://www.mpcforum.pl/topic/320419-pvp-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/322396-interfejs-gry-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/333449-tut-npc-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/320503-klawiszologia/

http://www.mpcforum.pl/topic/340668-poradnik-blood-castle-devil-square/

 

 

Opublikowano

HG? Muzyka modna w okolo 2003r jak każdy krzyczał JOTPE. ;<

 

Kazdy mocny tylko w mordzie. Kazdy krzyczy je*ac policje, a jakby was okradli? Co byscie z kolegami mu nawalili? HAha. Pierwsze co byscie zrobili to zadzwonili na policje i taka jest prawda.

Szacunek dla prawdziwych policjantow.

Opublikowano

@UP

I takich ludzi jak ty lubie i milo takich spotkac jeszcze :D

066142e5f9fa44069a9fa8085c3d000e.0.gif

18706.png

cs22vl2.gif

vipf.png

Moje Podpiete TuT-y :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/318958-pozyskiwanie-itemow-bez-chat-ow-wszystko-legalnie/

http://www.mpcforum.pl/topic/320419-pvp-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/322396-interfejs-gry-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/333449-tut-npc-muonline/

http://www.mpcforum.pl/topic/320503-klawiszologia/

http://www.mpcforum.pl/topic/340668-poradnik-blood-castle-devil-square/

 

 

Opublikowano

Co racja to racja bez policji-

 

-większe % przestępstwa

 

-wyjedzanie,emigracja do innych krajów

 

-anarchia :)

Opublikowano

Haha... w tej muzyce nie chodzi o to "ZEBY NIE BYLO POLICJI"

tylko, ze policja naduzywa swojej wladzy...

 

Policjant - Zawod

Pies - Charakter

 

Chwala dobrym policjantom ;]

1284282093u138092.png

34080977.jpg

Sygna By

Grapes ZAKAZ KOPIOWANIA !

1284282093u138092.png

Opublikowano

Muzyka Z Przekazem

 

muzyka ma wpadać w ucho a nie mieć "przekaz" tak że to do mnie nie trafia jeśli to kogoś interesuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...