Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Instalacja Channel 4 Serwer Mt2 By Paninax


paninax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie potrafię zrozumieć was... wiekszość użytkowników dosłonie "jara" sie tutaki typu "zmiana jakies tam teksturki", potem ktoś stawia podobny, tylko zamiast zmienić teksture okienek zmienia pasek ze skillami i to już jest dla każdego nowy tutorial ! Tutaj sprawa jest inna, bo jak by nie było... ch4 już ktoś pisał jak zrobić, ale tutaj jest to o niebo łatwiejsze. Mimo, że powtarza to co było zrobione kiedyś, robi to o wiele lepiej więc docencie to.. Osobiście nie skorzystam bo nie robię serwera, ale czytam forum to wiem co i jak :P

sygna.png
Opublikowano

Tutorial " Zajebisty " :)

A jakie hasło do archiwum ?

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Tutorial " Zajebisty " :)

A jakie hasło do archiwum ?

Przyłączam się do pytania

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

paninax pomożesz niby wszystko się wypakowało ale komendy mi nie działają :/

 

@Edit komenda sh game2.sh włącza ch1 i ch2 ?

@Edit czemu mi ciągle przy instalacji pisze no such file or directory lub file exitits ?

Bo robisz to na serwerze hamachi ?;x

b_560_95_1.png

Wii_Skijump_Corgi.gif

Opublikowano

no such file or directory lub file exitits

instalacje robisz tam gdzie masz channel a nie byle gdzie , jak byle gdzie to to sie bedzie pojawiac.

Takie proste ze juz chyba prostsze byc nie moze

Opublikowano

Thank you for this tutorial, it is great. But I have a problem.

 

I start ch2 and 16000, 16001, 16002, 16003, 16004 --> open.

but 16061 and 16099 --> closed.

 

Why? what could be wrong?

 

 

edit: sry but I don't speak polish. :D

Opublikowano

Przepraszam bardzo ale ktoś mądry dał hasło do pliku ch4.zip i dlatego nie dziala bo sie wszystko nie wypakowało... więc jakie hasło?

Wszystko działa poprawnie.

 

Z tematem do SPISU!!!

Podpinacie tutoriale typu jak dodać nowy hełm a tego nie.... WTF???

02758850976702993171.png
Opublikowano

Powiedz mi czy dużo ssa procka KDE?

bo bym się też pobawił w interfejsie graficznym BSD :D

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...