Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Crossfire] Jak zwiększyć FPSy?


kutinio121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem parę cd-keyów

 

 27R4P-R6SSF-QXD1R-A49NJ-QW1VG
4P78J-92R2P-ED5BN-11FNM-46YZQ
27R4P-R6SSF-QXD1R-A49NJ-QW1VG

 

Nie testowałem czy działają :P

 

w jakim celu te cd-kay skoro jest krack?

Amen!

LUBIE mrówki

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam błąd ,albo w kompie,albo program coś nie łapie.Zatrzymuje się wyszukiwaniu błędów w skrótów programów i dalej nie idzie.Co mam zrobić?

 

Ale i tak leci plusik ^^




 

Opublikowano

Witam

Ja mam jescze jedno pytanie co do tego cracka ściagnąlem z megaupload bo te wczesniejsze linki nie działały niby wsztystko wparządku no ale kiedys ściągnąlem probowałem przenieść do folderu wtedy tworzy sie skrót robiłem jeszcze poprzez Wytnij-->Wklej no ale to nie zadziałało Prosze o odpowiedź

Opublikowano

Jak ci nie zadziała całkiem jego sposób to przedmuchaj zasilacz w przypadku zwykłego PC a w przypadku laptopa wiatrak. Bo może być zakurzony i szybciej się komp grzeje przez co masz mały fps. Mojemu kumplowi zadziałało.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ciekaw jestem czy byłby ktoś w stanie mi pomóc.

Opiszę wam mój problem : wrzuciłem cracka do tego gdzie zainstalowałem slow fighterpc, następnie próbowałem to włączyć i wyskoczył mi komunikat, że pliki nie są zgodne z win32 ?

jest ktoś w stanie temu zaradzić ?(:

Opublikowano

A ja mam taki problem , że jak ściągam Cracka I PcFightera wrzucam folder caly tam i daje szukaj błedów gdy wyszuka na koncu pisze ze musze pelna wersje kupic ;/

Opublikowano

Prawdopodobnie masz Stary WIndows SErvice PACk:D

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Działa Pięknie z 150 fps do 200:P

 

Dzięki!!

 

Pozdrawiam i Trzymaj Plusa!

Szukasz Game Mastera albo Moderatora Forum? Może brak ci Newsów na stronie głownej? Wejdź do mojego tematu. >>CLICK<<

Opublikowano

nie wiem jak u innych ale ja mam teraz na nowym kompie win 7 32 bity i ta wersja mi nie działa . jak będzie dużo takich osób to dodam do tematu jeszcze jedną wersję .

 

Proszę pisać pod tematem komu nie działa .

Amen!

LUBIE mrówki

Opublikowano

Ja jak pobrałem tego cracka z megaupload to jak przerzucam to mi się robi skrót a jak znowu z kopiuje i wklejam t opisze że plik jest używane lub na dysku niema miejsca... a miejsce jest. Oco chodzi? ma ktoś jakiegoś cracka ale żeby był w np win rar do wypakowania?

Edit@

Już działa :D pobrałem innego cracka i działa ;p wystarczy napisać w google. ;p Ale i tak +dla założyciela tematu ;]

 HalaMadrid!

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
2404 bledy ... ^^

 

tylko tyle?

 

ja miałem 8549 ... Ktoś podskoczy?? He??

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...