Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Lv Obok Nicku.


Zi000M

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahah może to i nie fake ale zauważcie że w jego kliencie wszystko ma lvl obok nicku ;] Npctowie mają lvl konie postaci mają lvl moby mają lvl ;]

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest lvl gram juz LVL Jest potwierzdam

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Blokady sa do rozpakowania plików pomózcie !

 

ss http://www.speedyshare.com/files/25286404/1120_154340.jpg

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Ludzie no tacy oporni jesteście ? Nic stamtąd nie wyciągniecie ...

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Czyli ze rozpakowaliscie te pliki ?

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

Zal mi cie wojjtek ma zaszyfrowanego klienta i jakos umie se wypakowac ! a da sie tylko trzeba umiec

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano
Zal mie ale ci powiem dupku ze kurwa łatwo jest to zrobić tylko trzeba mieć mózg właczony nie tak jak ty orzeszki w muzgu wiem jak to zrobic tylko ze nie mam tych pakerów ! co niemcy mogł bym napisac ale by to dlugo rzeszlo

powiem ci tyle :

  1. Spierdalaj
  2. j.w
  3. Pliki Wojtka mogą mieć inne zabezpieczenie.

Opublikowano

Jak dla mnie temat jest do zamknięcia bo nic wskóracie... Jedyną osobą która potrafi rozpakować te pliki z powrotem jest osoba która je zapakowała i inne które posiadły tajemnicę klucza zapisu danych. Z bina i tak nic nie wyciągniecie, bo .dll napisał sam tim , i trzeba być debilem żeby sądzić że sobie nie zabezpieczył wszystkiego najlepiej jak się da.

 

@WhazUp!

Daj sobie siana, gówno napiszesz nawet HTML'a pewnie nie znasz a chcesz zostać wielkim programistą C++ jak nie wiesz nawet jakim keyem są szyfrowane pliki. I po twojej wypowiedzi widać ile masz 'muzgu' w mózgu.

 

3 Wypowiedzi DargonMT2 więcej wniosły do tematu niż wasze próby <sciana>

 

Pozdrawiam / Viele Grüße

 

WoJjTek

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Ja już jestem blisko wypakowań tych zaszyfrowanych plików . Jak tak bardzo chce się to umieć wystarczy poszukać . Ja szukałem cały dzień i znalazłem 2 tematy i było tam troche opisane ale nie dokońca . Pewien niemiec sprzedaje ten program za 10 Euro xdd . Ale nie wiem czy działa . ma to nawet pokazane na filmiku .

Opublikowano

NorBox Norbox ja juz mam 3 privy wiec nie swiruj GaryOak plik exe to nie paker !

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...