Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Lv Obok Nicku.


Zi000M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Właśnie skąd oni to mają ...

 

Zajebiste by było jakby na privach były poziomy obok nicku.

Odzwierciedlało by to metin 2 pl i więcej osób by przeszło i tak na privy.. zajebiste

to jest, może w polsce też zrobią.

Opublikowano

z tego co mi wiadomo tim66613 już dawno zrobił lvl przy nicku na kliencie z 2010 roku blokując w *.bin pakiet odświeżania levelu.

Ten jego Lv. to nie fake i jest na stałe nie znika po zmianie zbroi czy wejściu na konia.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Tyry Tyry

'Tim hat sogar schon ne Levelanzeige gecodet,'

 

To tim66613 zrobił ten lvl obok nicku do końca, a że jego serwer to eDgMt2 to chyba nie dziwne że tam to wrzucił... Tak jak mówiłem, jest to po stronie klienta.

No i koniec dyskusjii, bo wszystko już wiadomo a i tak nic od niego nie dostaniecie... Nie myślcie też że wystarczy wyciągnąć .bina i .dll z jego klienta , nic to nie da ponieważ na pewno poblokował możliwość korzystania z tego na innym kliencie ( to nie trudne...)

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

nom tam są dobzi ludzie w serwerach gdyby byli tacy polacy ale powiem wam że to nie tylko client to jeszcze trzeba dodać 11 linijek do game ale jakich to nie wiem :/

kolega ma lvl obok nicku ale nie chce udostępnić :// potem pokombinuje w game

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

Proxy Niemieckie :

http://webproxy.ich-war-hier.de/

 

Stronka ich :

http://edg-servers.de/edgmt2/

 

Ich Patcher

http://www.megaupload.com/?d=YBGB572L

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

siema eniu masz + dziala rzadzisz kazy daje mu +

Moje Tuturiale

 

Nowe Bronie ponad 1800

http://www.mpcforum.pl/topic/264872-client-okolo-1800-nowych-broni-tekstury/

 

Szarawe Stale

http://www.mpcforum.pl/topic/264918-client-szarawe-stalki//

 

ZARABIAM TYLKO BEZLITOSNE + Jeżeli dasz - to jestes botem nad botami

 

']http://www.mpcforum.pl/user/258427-whazup/

Opublikowano

może mi ktoś zrobić konto ponieważ jak robi konto to nie działa na ich cliencie wyskakuje że login czy hasło złe sam nie wiem co jest ale dobrze wpisuje

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

da mi ktoś działające konto ???

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano
http://unblockbypass.com

Proszę Przez Te Proxy DA się zarejestrować przez tamto co podałem nie działa tylko to !!! Dajcie + i 5

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

Tu mała pomoc aby się zarejestrować

 

1 . przez to proxy

http://unblockbypass.com

wchodzimy na ich stronę (patrz strona pierwsza )

 

2 .gdy się poprawnie zarejestrujemy wyskoczy nam wiadomość z linkiem potwierdzającym wchodzimy znów na proxy wklejamy link który nam wyskoczył do proxy i klikamy go i tak długo to robimy aż normalnie nas w grze zaloguje do konta

 

3 . zaczynamy grę z niemieckim nickiem !!! i pod żadnym pozorem nie piszemy po niemiecku !!!

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Opublikowano

to nie masz odświeżać tylko jak się zarejestrujesz dobrze to ci link długi wyskoczy

 

ten link wklejasz do proxy i powino ci się aktywować konto

http://img143.imageshack.us/i/edgmt2client20030101020.png/

Moje Postacie

 

ServeR : CandyLongju :

 

Fanutin 98 LvL WP 6 x P ON

 

 

ServeR : Land Of PowA :

 

SiemaEniuBM 108 LvL WP 6x P ON / OFF

 

ServeR : NerdMT2

 

SiemaEniuBM 73 LvL + BM 2x P ON

 

 

Na CandyLongju Zamienie 2 x Smiercio +8 1 do PvP a drugie Do Expa i swiętego +6 Za swiętego +9 lub dożuce jeszcze 1kkk za bron dla sury na 95/105 Lv +7 +8 +9

 

Postaw + lub może małą piąteczke nie być żyła bądz kolega :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...