Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Zapraszam Do WspóLnej Gry :)


Vald

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mowicie ze kamer ma keya to chyba jestescie poje***. sam masz wirusa w mozgu o nazwie glupota oraz na kompie z 20 od pornoli. na ch*** kamerowi wasze konta? dojze ze chlopak sie stara pomaga to kilku noobow go oczernia. taki madry ? to zrob sam i sie pochwal!400 post. a co do tematu to dajcie ip po mi sie nie chce sciagac clienta :)

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gram Jinno body nick: IceSnip3r

 

@EDIT Jak coś pisać na GG w sygnie ;]

PL:

Server: Agronas

Królestwo: Jinno

Klasa: Mental

Lvl: 70 - robie skille !

Szukam towarzystwa do gry GG: 8821500

Opublikowano

Tez pogram w wolnych chwilach ;]

Mental chyba nick BlackWollf

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Hmm... Mam problem z uruchomieniem metka sg. Gdy włącza mi się okienko ładowania postaci, ładuje mi się może z 10 minut, po czym mnie loga. I tak w kółko. Może ktoś pomóc?

2l6yat.jpg

Opublikowano

Ja właśnie zaczynam grać w Jinno.

Nick BonieQ

Może założymy gildie i jakiś kanał teamspeak lub ventrilo ?

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Pisac do Valda w grze. Jest czesto ch1. Gra prawie zawsze miedzy 17:00 - 02:00

Gildie mamy ladnie sie rozkreca szukamy ludzi ktorzy zostana tutaj na przyszlosc.

Pozdrawiam Torcide :)

Opublikowano

Ja powiem wam tak. Nie warto wgl zaczynać grac z tym kolesiem. Jest to żałosna dziewczynka. Napisał na chacie abym napisał mu na pm. Piszę "czego" a on się wielce uniósł i puścił babskiego foszka i co ciekawe zaczął spamować na forum że mam sh. Więc odradzam grę z tą dziewczynka. Wychuja was na każdym kroku. Tyle ode mnie.

 

 

 

Zapraszam do jinno pod nick Medrodester do gildii All4One.

 

@EDIT

@Down dzieciaku po chuj się rzucasz? Ze mną nie wygrasz więc stul buźkę. Aha i jeżeli dla Ciebie branie do gildii ludzi którzy grają czesto, mają lvl i dobre eq to pozdro dla Ciebie właśnie widze co dla Ciebie liczy się w ludziach, jak grają w jakąś pierdoloną gre. Aha w jednym poście pozdrawiasz Torcide lidera tej noobskiej gildi więc widać jaki masz stosunek do "kumpli". Nie gram czysto? Udowodnij mi zajebana kurwo że gram na hackach a nie napierdalasz takie głupoty na chacie. Widać twój poziom inteligencji i jak smiesz oskarżać kamera o keyloggery? To że Cię ktoś ojebał nie znaczy to że kamer ma keya w modzie. Żal dupę ściska że ktoś coś potrafi a Ty tylko umiesz klikać w klawisze? Tysiące ludzi graja na kamer modzie i nikomu z konta nic nie gidnie więc szczym ryj cwaniaku pierdolony. Zapraszam na skypa to sobie porozmawiamy. Wjazd na rodziców? Typowe zagranie 10 latka nie liczącego się dla nikogo. Jesteś dla mnie zerem a teraz wypierdalaj z tego forum bo tylko stajesz się pośmiewiskiem. Niech to do Ciebie dotrze. Idź sobie zagraj i niech Ci ulży. Powtórzę jeszcze raz na koniec, wbijaj na skypa frajerze to sobie kurwa porozmawiamy. A nie kurwa zgrywasz kozaka przez neta. Trzym się.

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Brawo dla rodziców ze tak cie wychowali skoro ty sadzisz ze rozmowe sie zaczyna od słow ^czego^ to naprawde współczuje...

Napisals ci ze twoj poziom ^mutancie^ jest na poziomie żłobka jakiegos ubogiego.

Twoja opinia lata mi kolo dupy szczerze. Mam gildie w ktorej sa spoko gracze, którzy graja czysto bez chitów.

Mamy wspólnego ts i się dogadujemy. Wydaje mi sie ze gdyby nie moj temat to bys dalej obieral cebule w chlewie przy swoim domku z słomy i gliny za 20gr kg.

Tak nawiasem do All4One biora jak popadnie ni hoya patrza na to czy ktos gra czysto czy tez nie, wiec jezeli ktos chce byc w takiej gildi ktora dzieki kilku osoba ma status noobkiej gildi na servie i do kowal w dt z zadna gildia sie nie zabiora to zapraszam. ;)

 

 

W sprawie rekrutacji do Yakuzy(mamy juz Ts3) mozna pisać do Vald/Aifam/sQn/BlackWollf

 

 

ps. wiesniaku wez sie tak nie spinaj bo w gacie narobisz jak ci zwieracze puszcza i graj czysto to pogadamy.

Opublikowano

Witam za jakas 1 godz zaczne grac czy ktoś by pomógł zdobyć 100k na zwoje???

 

A i kim się bardziej oplaca tam grać wp /metal/body???

i jeszcze jaki kraj Jinno/Shinso/Chunjo

reflink

Opublikowano

A mi to wogule zainstalować Nie chce, Bo jak Kliknę na instalację to mi pisze że mało miejsca na dysku .

A propos mam połowę Wolnego DYSKU !!! :/

 

I Mnie to chyba "Wychuja**" :D:D

Jak sie ta nuta nazywa PW -http://w242.wrzuta.pl/audio/6lcuNfQqKLz/jak_sie_to_nazywa_bo_potrzebne_bardzo_do_przetestowania_bassu

Opublikowano

Zagram na serwerze już zassysam clienta

 

Nick będzie : Nirvana ( moze jakieś liczby jak by było zajete)

Jinno

Wojownik Body :)))

Opublikowano

Baby Buns twoim hobby jest pukanie Malwiny? ;D

Takich jak ty to odrazu na Syberie bo dzieki internetowi staja sie kozakami i postrachem sieci.

Chcesz sie dowrtosciowc bo w realu nawet kolezanki z klasy/pracy ciebie bija za bardzo brzydki wyraz twarzy.

Trafiles do zlej osoby gowno-jadzie. A pyskowac to sobie mozesz do mamuski skoro ci na to pozwala.

Mam wejsc z toba na skepa zeby ten zjebany piszczacy glos 12 latka uslyszec spoko tylko z wrazenia sie nie zesraj na krzeslo.

Bronisz sie ze mam udowodnic ze bocisz? spoko kwestia dni.

A jezeli 2 wczesniejsze konta zbanowali ci ^ za free^ to juz tylko ty na idiote w tym momencie wychodzisz.

Zaczelem i koncze ten temat.

Mam ostro wyjebane na to co tym razem odpiszesz bo zleje to cieplym moczem.

Radze zaliczyc wizyte u Dermtologa bo cie gwiazdor 24 grudnia nie pozna, i pomysli sobie co to za szpetny zasyfiony ryj stoi przed nim.

 

Pozdro typowy flaczku sieciowy

Opublikowano

Człowieku już powiedziałem zapraszam na skype mam w profilu i nie spamuj kurwa frajerze pierdolony a od Malwiny się odpierdol, co kurwa zazdrocha że Ciebie nikt nie chce? Więc wypierdalaj. Zadzwoń na skype to sobie pogadamy cwaniaku pierdolony. Idź spać bo do szkoły nie wstaniesz

 

Czekam aż zadzwonisz kozaku

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...