Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][De]New Private Serwer - Hell-World2


Nostale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko śmiga, klient również..

Wbijąć shinsoo.

sygnaturaa.png

"'Cause baby, you're a firework

Come on show 'em what you're worth

Make 'em go, "Aah, aah, aah"

As you shoot across the sky"

BoneMarrow 75lv BM S4 OFF SOLD

dirtshit_18684_9.png

Zbieram -

Opublikowano

Serwer wygląda super chyba wbije i zobaczę czy jest wart uwagi (Tym którym nie podoba się serwer proszę nie minusujcie mnie)+sik leci

Zbieram -

 

bgrd.png

 

Sygnaturka by Shield

 

Ktoś włamał mi się na konto ;(

Opublikowano

a u mnie dalej nici z rejestracji wypełniam wszystkie pola tak jak trzeba i wyskakuje mi

 

Wszystkie pola są obowiązkowe i muszą być wypełnione.

Zwróć uwagę na liczbę znaków!

 

tak to wygląda w tłumaczeniu wie ktoś co może być nie tak

 

od razu powiem ze wszystkie znaki są zachowane ani za dużo ani za mało chyba ze w kodzie są jakieś literki a nie same cyfry

 

będzie +

Opublikowano

czy ktoś wie czemu nie mogę ulepszyć item.Pisze mi "du kannst das nicht aufwerten"

jzk robisz pewnie cos z talizmanem z +(np syrka) to jak masz 2w shopie to kup tej górny bo ten dolny nie dziala sam mialem ten problem i kolega

ps co z metkiem ze serwer off bo gralem nagle zcrashowalo mi woja i buffa i mam teraz zostaniesz polaczony...

a ja miałem próbować tego zala na +9 robic bo juz +10 red pereł poszło i nadal +8...

@edit down zmienili ip serwa i dlatego off (tak mi sie zdaje bo juz stronka on)ja pobieram clienta za jakies 1h dam znać czy off czy on

@edit 2 działa ale takie brzydkie tekstury jest tam spol ale jak wrzuce do metkla z modem to mam blad a chce grac na modzie co zrobic?

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Mi nie chce działać :/

 

Serwer Off??

"ProDomek" po 3latach gry w metin2 postanowiłem z tym skończyć!! :))

Żegnam was!!!

Opublikowano

Macie Ip Tego serva : 93.190.139.155i nie marudzcie

obrazklb.jpg

 

Robie fora : CSA, GTA, Minecraft :)

GG:23802612

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram MINUSY

Opublikowano

nei bylo zmienione ip debilki ; D

obrazklb.jpg

 

Robie fora : CSA, GTA, Minecraft :)

GG:23802612

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram MINUSY

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pewien problem, gdyż nie dam rady się zarejestrować. Wpisuje wszystko co potrzebne do rejestracji, klikam "registrieren" i wyskakuje mi "Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben". Bardzo proszę o pomoc, gdyż zależy mi grać na tym servie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie polecam. Szkopy pokupili sobie w IS bronie których nie da sie w grze zrobic i malutkie szanse z nimi w pvp są. Server ogólnie fajny ale te miecze w IS oddychają

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...