Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][De]New Private Serwer - Hell-World2


Nostale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

unbenannt1eg.jpg

 

52910157.png

 

 

linkic.png

 

32227486.png

http://hell-world2.de.vu/

32964944.png

http://hell-world2.de.vu/

77217598.png

http://hell-world2.de.vu/

37103459.png

http://hell-world2.de.vu/

69551168.png

http://hell-world2.de.vu/

30957810.png

niepodam

69551168.png

dedyk 24/7

90682193.png

http://www.speedyshare.com/files/25263314/hellworld.exe

37239140.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=42fe883c9236113a4360dcce84833f37b8801bd99e569e90613ca2e7a812b967-1290114603

 

 

infoo.png

 

88346434.png

endlich.jpg

 

65244178.png

Full eq na 1 lvl +9 buty wiatru i 200 pelerynek

 

46018211.png

Tak ale są w sklepie ;D

 

65831831.png

Bardzo wysoki za 1 spot lisow 7 lvl ;p

 

81273676.png

słabe

 

58479566.png

słabe ale tanie rzeczy po 500 yang ;D

 

11015737.png

brak

 

kontaktz.png

-------------------------

 

81502563.png

 

ID

Imię

hasło

powtórz hasło

e-mail

powtórz e-mail

kod usunięcia postaci

odp. na pytanie

kod z obrazka

kliknij registrieren

 

 

 

 

bonusmz.png

 

Na serwerze 2 nowe mapki, są wysokie lvl w rankingu ponieważ szybki exp ;D zapraszam do shinoso w razie pytań pisać do HiroPL

 

stopkar.png

 

Edit dodałem clienta ;D

Opublikowano

nie mogę założyć konta może ktoś zrobić mi konto?

 

z góry dzięki

Opublikowano

Jak by ktoś mogł albo by dało rade prosze to spolszczenie zrobic tak żeby było mozna je rozpakowac , bo tak jak pobiore i wkleje do katalogu metka to mi wyskakuje błąd LOG :/

Jak by kots mógł to prosze

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Rekrut
Opublikowano

Jak by ktoś mogł albo by dało rade prosze to spolszczenie zrobic tak żeby było mozna je rozpakowac , bo tak jak pobiore i wkleje do katalogu metka to mi wyskakuje błąd LOG :/

Jak by kots mógł to prosze

musisz w serverinfo.py pozmieniac z locale/de na locale/pl

Opublikowano

musisz w serverinfo.py pozmieniac z locale/de na locale/pl

 

 

Ale skad wziąsc to serverinfo gdzie to znajde zeby zmienic ????

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Mam problem z rejestracja, wypelniam wszystko jak nalezy, a potem wyskakuje mi takie cos "Account erfolgreich angelegt. Sie können sich nun anmelden.

 

Alle Felder sind Pflichtfelder und müssen ausgefüllt werden." Moze ktos mi pomoc ?

 

@Edit

O przepraszam, teraz dopiero przetlumaczylem. Na przyszlosc bede uwazac.

 

@Edit2

 

Rozmawialem z GM, po polsku mozemy mowic tylko na Priv - inaczej ban. Wolaj i tryb 'normalny' po angielsku lub niemiecku. Nazwy gildi moga byc polskie.

Serwer bardzo przyjemny, team zna PERFEKT angielski i jest dosyc ogarniety. Skile wbija sie bardzo łatwiutko.

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Opublikowano

Nie ma na tym serverze nigdzie małzy , pereł ?

Server bardzo fajny..długo expie na lisach a już mam 42lv i dalej ciągnie:)Niech ciągnie jak najdłużej.

 

Kupię partę-bojowy-stal dla woja.

 

Nick TheBest , Jinno:)

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Opublikowano

Stal dla kazdej postaci dostaje sie w nagrode za osiagniecie 99 lvl'u od GM. Perly dropia z malzy ktore dropia na LevelMapie ktora jest dostepna od 75 lvlu ^^

 

@Edit

Czemu nie moge dodac do zadnej zbroi kd +6 ? W ogóle nie widze nawet ile hp daje. Pomoze ktos ?

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Opublikowano

A ja widziałem paru niższych leveli a mieli też.98lvl Warrior miał a stal+9.

Pewnie trzeba klient.Gdzie jest ta mapa , trzeba do niej clienta ? :[

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Opublikowano

trzeba miec 75 lvl

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Opublikowano

a te nowe mapki to gdzie są ? bo ja poszedłem na pustynie wywaliło mnie i wybieram postać i mnie kicka cały czas ;/ nie da się w ogóle lognąć na postać

i trzeba mieć klienta żeby się normalnie logło ?

Opublikowano

Też mi się zbugowało..w v1.Mówicie że trzeba clienta ? no to ściągam..

Stalki dropią z mobów z red (kolesiowi poleciała , ja podniosłem:) )

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Opublikowano

Nie polecam pobierać na windows 7... 97% stan wstrzymania i cały postęp pobierania poszedł się jebać...

tumblrlcyruok12p1qcc5cx.jpg
Opublikowano

założę się że coś z serverem zdupili.I client nic nie pomoże no ale mam już ponad 40% zobaczymy niedługo (ponoć 30 minut)

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...