Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska Czy Wybrzeże Kości Słoniowej :D


mario4311

Kto wygra   

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Polska czy Wybrze?e Ko?ci S?oniowej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wybrzeże Kości Słoniowej jest w pierwszej 20-stce rankingu FIFA

Polska - 67 miejsce

za jakimś tam Beninem ludnością 8 milnonów

I to jest smutna prawda:

Polska młodzież nie ma gdzie się wykształcać w grę w piłkę nożną.

Już lepiej aby Polacy zrezygnowali z tej gry. I to jest jeszcze nasz sport narodowy...

będzie 3:1

Jeleń strzeli bramke

i Drogba Hat tricka

JUZ Niedlugo sportem narodowym zostanie koszykowka . . . Wiii 

 

WKS WKS WKS najlepszy w 20-stce rankingu FIFA jest

 

 

 

Opublikowano

Chociaż Drogba nie będzie grał bo zaniemógł na treningu

a ja napisałem, że strzeli hattricka

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Nasza Reprezentacja nie jest słaba. pokazała że trzeba popracować nad Obroną ponieważ to największy minus. Atak jest na prawdę bdb. lecz Obrona mamy słabą...

Znam tą naszą Reprezentację Polski widziałem ich rozmawiałem nawet i stwierdziłem że to nie winna Smudy tylko OBRONY !.

Czekam aż Smuda pościąga polaczków zagranicy : )

 

Obstawiam wyrównaną rywalizacje i wynik 1:1. :)

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

Polska wygra bo Wybrzeże Kości Słoniowej nie mają 2 czołowych zawodników

99% idiotów czyta ten opis z ręką

 

 

na myszce xD już nie zdejmuj ZA PÓŹNO ^^

Opublikowano

Polska RULEZ :)

((-_(-_-)_-)) Jest Nas Wielu ((-_(-_-)_-)) nas nie pokonacie ((-_(-_-)_-))

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Mówiłem że wygramy 3:1.

Pozatym jesteście zwykłymi kibicami sukcesu, Polska wygrywa to kibicujecie Polsce, Polska przegra to odrazu najeżdżacie na nią jak debile.

 

@Mounthains "Ja już nie wierze w Polskę " To nie wierz.

 

Jak chcecie znać jeszcze jakiś wynik, przed rozpoczęciem spotkania to zgłaszać się do mnie :D

Opublikowano

Jednak po pierwszych akcjach zdecydowałem się zagrać na Polaków, co dało ładny efekt :)

polskaa.png

 

Dziękujemy! :D

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Oo. Polska wygrała? No, no nie do wiary ^ ^ Gratulacje ;d

Jak tam gra większość Lecha Poznań to co się dziwić :D

League of Legends | Cherríe | Support | EU Nordic & East

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

@ExtazyLady z tego co ja wiem, to tylko Wojtkowiak grał jako zawodnik lecha, nie widzę w Polsce "większości" lecha poznań.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...