Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska Czy Wybrzeże Kości Słoniowej :D


mario4311

Kto wygra   

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Polska czy Wybrze?e Ko?ci S?oniowej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Głosujcie Polska czy Wybrzeże Kości Słoniowej

 

 

 

polska.jpgwybrzeze_kosci_sloniowej_godlo.gif

 

 

 

Głosujcie

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Japierdole Polska nie ma z kim grać? N/c Weźcie tą reprezentację wyjebcie, ci piłkarze dostają kasę, a na treningach się biegać nie chce, albo w ogóle nie przychodzą. Piłka Nożna - jedyny sport nie dla Polski.

PS. Jestem patriotą, szanuję moją ojczyznę, ale wygra Wybrzeże.

Opublikowano
ci piłkarze dostają kasę, a na treningach się biegać nie chce, albo w ogóle nie przychodzą.

 

Rozumiem, że Ty oglądasz każdy ich trening i wiesz co się dzieje?

Opublikowano

A mecz wygra kto ? WKS najlepszy w tym meczu jest(polska reprezentacja umarła od ponad kilka naście meczy bez wygranej i odejścia Leosia)

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

@Up "przegraliśmy z San Marino" - śmieszny jesteś hahah :)

 

Oczywiście Polska wygra 3:1 :D

Pozatym najlepiej siedząc przed kompem po 10 godzin dziennie, jest krytykować naszych piłkarzy, lepiej sami ruszcie dupy i zacznijcie coś robić, bo niektórzy tutaj są żałośni. Polscy piłkarza grają jak grają i kij z tym, nie we wszystkim musimy być najlepsi.

Opublikowano

WKS.

 

niestety smutna prawda , póki oni będą dostawać wielkie pieniądze za nic to nic nie wygrają.

 

 

Pozatym najlepiej siedząc przed kompem po 10 godzin dziennie, jest krytykować naszych piłkarzy, lepiej sami ruszcie dupy i zacznijcie coś robić, bo niektórzy tutaj są żałośni. Polscy piłkarza grają jak grają i kij z tym, nie we wszystkim musimy być najlepsi.

 

Ja tam na zasrane 700 zł musze spędzić miesiąc wakacje w nie lekkich warunkach.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

wtedy jebnie meteoryt.

z megazordami.

 

hehe.

żyjecie we własnym kraju i głosujecie na rywala.

polska.

Opublikowano

Wybrzeże Kości Słoniowej jest w pierwszej 20-stce rankingu FIFA

Polska - 67 miejsce

za jakimś tam Beninem ludnością 8 milnonów

I to jest smutna prawda:

Polska młodzież nie ma gdzie się wykształcać w grę w piłkę nożną.

Już lepiej aby Polacy zrezygnowali z tej gry. I to jest jeszcze nasz sport narodowy...

będzie 3:1

Jeleń strzeli bramke

i Drogba Hat tricka

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Wybrzeże Kości Słoniowej jest w pierwszej 20-stce rankingu FIFA

Polska - 67 miejsce

za jakimś tam Beninem ludnością 8 milnonów

I to jest smutna prawda:

Polska młodzież nie ma gdzie się wykształcać w grę w piłkę nożną.

Już lepiej aby Polacy zrezygnowali z tej gry. I to jest jeszcze nasz sport narodowy...

 

 

mogli by zgezygnowac ale wiesz Kasa leci im nawet jesli przegraja i to tez taki sparing

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...