Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][Cn]New Private Serwer - 865Mt2


x070x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 i 7 bony w is nie ma metali u handlarzy kd+3u handlarki czyżby chinole zaczynali robić coraz trudniejsze serwery ?

s2c77Oa.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam do polskiej gildii w hunjo DarkLords nick: Kajzerka



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

off ?

 

@EDIT: juz dziala



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Reklama jak zwykle The Best w twoim wykonaniu to tam nie ma co pisać + leci ;] Serwer fajny, lagi małe i drop yang jest wystarczający (z resztą jest bug ;p) Exprate zadowalający ale nie zagram ze względu na brak 6-7 bonu ;p

h65xnex.png

Opublikowano

Fajny... ;]

Gram w Jinno.

nick : Arcaine

 

Dopiero zaczynam

Jeżeli uważasz, że pomogłem postaw + ;)

_____________________________

kidcudi.png

43408349.png

ronaldov.png

18706.png

 

20 Postów [V]

30 Postów [X]

40 Postów [X]

50 Postów [X]

75 Postów [X]

100 Postów [X]

130 Postów [X]

150 Postów [X]

200 Postów [X]

300 Postów [X]

500 Postów [X]

Opublikowano

Ludzie nie martwcie sie ze nie ma ludzi... pamietam czasy z duli s2 kiedy z kolega zaczynalismy gre sami. Po tygodniu praiwe cale jinno to bylo PL.

Tak na marginesie... sprzedaje lwie tarcze i bronie 65 ;d

Opublikowano

kurVVa jak by nie mogli stworzyc cos na miare sd-longju - był pro dlugo stal itp ;/

teraz to jak nie zabezpieczenia spol, lagi w chuj to mega freezy i pograj tu czlowieku, oblukam sobie ten privek moze akurat będzie yhym... w porzadku

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie ale gdzie są instrukcje (KU) dla archera ???

 

@Thx Fuzzy

 

Wbiłem na pajacyka i dałem + ;P

Opublikowano

Serv świetny + masz ale strasznie mało ludzi gra... ;/ WBIJAĆ WSZYSCY!!!

Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

 

 

 

Jeżeli pomogłem postaw + albo 5* ;)

Opublikowano

Niestety nie działa

Wydaje mi się albo IP zmienili:

aktualne: 122.224.35.14

Jeśli nie, to nie mam pojęcia, wierzmy aby dzisiaj zadziałał ; d

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

Niestety nie :/

Onyks - 101lvl [ON]

Serwandes - 90lvl [banned] | 70lvl [OFF]

 

Gram na privach pod nazwą Donath !

Opublikowano

pochwalcie sie jak macie nowe namiary na serva:)bedzie milej

 

Sluchaj bylo 3 min do koca i nie mialem miejsca na dysku a sciagam od nowa nie narzekaj

bo mam internet 1mb ;/

 

@i p mamy tylko port ;/

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...