Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][Cn]New Private Serwer - 865Mt2


x070x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

saaw.png

 

36952935.png

 

 

linkif.png

 

74212152.png

http://www.86555.net/index.htm

62391048.png

http://www.86555.net/reg.htm

16496777.png

http://www.86555.net/down.htm

35830966.png

http://www.86555.net/paihang.php

27967431.png

http://www.86555.net/test_%5Cdefault.php

63324297.png

58.221.28.23

66104635.png

http://status.blackout-gaming.net/status.php?dns=58.221.28.23&port=1450&style=1

13904615.png

http://www.speedyshare.com/files/25173694/865mt2_by_x070x_mpcforum.exe

71187513.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=fa14b08fc1766898d4e39517ed4a27170a4c153a504c784d275163be1b6882db-1289676492

 

 

infoou.png

 

46662198.png

handlarze.jpg

 

87618246.png

starts.jpg

 

45855723.png

na epiki 80+

 

37163598.png

200%

 

20442841.png

200%

 

26574673.png

200%

 

81150955.png

-------

 

kontaktz.png

QQ; 25227959

 

36812853.png

 

ID

haslo

haslo

e-mail

imie

kod 7 cyfrowy

pytanie

odpowiedz na nie

to co wyżej

 

 

 

 

 

bonusu.png

 

Normal serwer , skille chyba odrazu z m1 na P jednym kamykiem

 

stopka.png

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwszy!

Stronka reje nie działa.

 

@juz działa na chwilke byla off.

Gram w Counter Strike 1.6

58657 - Dodaj mnie na steama!

Opublikowano

expic trzeba?

 

 

Normal server... To chyba trzeba co nie.

 

Sprawdzcie czy odrazu z m1 na P jednym kamykiem wchodzi...

 

Bo nigdzie nie widziałem ku.

 

TvCc@

nie gram , nie mam czasu ^^

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Gra na tym serwerze ktoś ciekawy? Może bym z kimś zagrał, bo samemu mi się nie chce : <

Pisać kto zamierza grać, to chętnie zagram. JCT shinsoo!

 

WhiteSTAR

Opublikowano

Gram u NiEbIeSkIcH - nick Snejqu.

Serverek fajny.

Exp szybki (nie powiedział bym że to jest 200%)

Gram w Counter Strike 1.6

58657 - Dodaj mnie na steama!

Opublikowano

ładny serwer, bug jest to duży + ;d, tylko szkoda że takie słabe npc .. nie wiem jaki drop itd, trzeba sprawdzić, WBIJAM !!

 

 

Shinsoo

Nick:Zieloneee

urt2hg1.gif

30646.gif

Podobała ci się Reklama/Serwer/Czy mój post daj te add.png, przecież to nic nie kosztuje, jak dasz na pewno się odwdzięczę

 

Daj ocenkę, skomentuj, Po prostu Wbijaj na Profil !!

Opublikowano

Witam zapraszam do jinoo serwer spoko all mam 79lvl

 

sell bojowy +2

 

i fms +9

 

chciales sie popisac w sygnie a prosze co oznacza slowo bynajmniej ‘wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie) wiec lepiej napisac pospolite przynajmniej...a ketchup to madry chlopak ktory sobie po wypiciu czasami beke robi

Opublikowano

Serwer w miare fajny, zero lagow, kickow...

Ale sa minusy malo ludzi gra ;/

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

Serwer fajny . Tylko mało ludzi gra ;/

Mój Nick w Cs : ( I ) HaVe ( SkiLL )

 

Mój Nick w Mt2 : Woj : YaoSheng | Ninja : OwnedPL

 

Posty :

10 [v]

20 [v]

30 [v]

50 [x]

75 [x]

100 [x]

150 [x]

200 [x]

500 [x]

1000 [x]

Opublikowano

Zagram jinno nick Ambroo, ciekawe czy są tu jakieś nowe itemki, łap plusa, trochę szukałem takiego serwa ; ]

@Edit

Bug nadal jest ;]

Opublikowano

Reje muli bardzo ;/

 

Eq na 1 lvl u handlarzy?? a co potem?

jak kasa dropi?

 

@Edit

Nie dziala reje ... bialy ekran ... ;/

99% nie normalnych ludzi czyta posty z ręką na myszce jeśli należysz do tego 1%-ta wklej to na swoja sygnaturę

Już za późno nie zdejmuj ręki

 

 

 

 

Zbieram - !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...