Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Sposób Na Okradanie No_Obków


Explosion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3. Teraz dam wam przykład konwersacji z no_Obkiem.

 

Ja: Cze

No_Obek: Seima

Ja: Chcesz sklonować FMS-a?

No_Obek: Nom

Ja: Dobra to na początek masz jakąśćniepotrzebną broń, którą możesz założyć?

No_Obek: Nie

Ja: Dobra masz Długi Miecz +0.

[No_Obek akceptuje handel]

No_Obek: Nom co tera?

Ja: Zrób jak byś chciał wyrzucić Długi Miecz +0.

No_Obek: Nom

Ja: I zostaw komunikat co jest "Czy chcesz wyrzucić [...]?"

No_Obek: No

Ja: I tera załóż Długi Miecz +0 bez wyłączania komunikatu.

No_Obek: No i co tera?

Ja: I jak klikniesz "Tak" to będziesz miał 2 FMS-y. GM mówił mi o tym bugu i chciałem to też komuś powiedzieć.

[Włączasz auto-pickup albo klikasz cały czas "Z"]

No_Obek: Ok.

[Otrzymałeś Miecz Pełni Księżyca +7]

No_Obek: Żal mi cie oddawaj FMS-a ty bo ban mam filmik!!!

No_Obek: Dawaj żałó!!!11

No_Obek: MAM GG GM-a ODDAWAJ FMS-a!!1!

[Ja nie jest zalogowany]

No_Obek: DORWIE CIE MÓJ BRAT GM!

[Ja nie jest zalogowany]

 

To jest trochę stare ale ... najbardziej podobała mi sie ta konwersacja z noobem <:D> trochę zabawna :P

dam ci tego minusa jak tak lubisz:D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dajecie mu te minusy a zbyt skomplikowane to to nie jest.

 

Fakt że ktoś się da wrobić ale raczej to nie realne jest.Nawet jak ci się uda w godzine czy dwie 1 FMSa wyciągnąć to go sellasz kolejne 2 godzinki...

4 godziny na gadanie.

 

"cze chcerz sklonować item" to raczej bezsensu.

Jedyne pocieszenie jest takie że bana raczej nie dostaniesz bo GM na globalu to porażka.

33983.png18793.gif

 

34469.jpg13396.png

 

27620.gif33628.gif

 

31887.gif23650.gif

 

 

 

Daj beztytuufv.jpg to nic nie kosztuje

Opublikowano

Początek skopiowany podałbym link ale już nie mogę znaleźć bo znikł w spamie ;/ tylko swoją rozmowę z noobkiem trochę rozwinąłeś ;P . Ale leci - czy + co wolisz za prace ;d

Może kiedyś ;)

Opublikowano

Po prostu żałosny temat . Okradać nobków. Idź do piaskownicy , i zabierz maluchom zabawki , na to samo wyjdzie . Nie pamiętam na którym serwie , ale widziałem bany za samą propozycję pomocy w sklonowaniu .

,, Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy."

Opublikowano

Co ty odwalasz?Ten bug znam od 3 lat ! xD Ech..i nikt na servach od 1 do 8 się na to nie nabierze...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...