Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Sposób Na Okradanie No_Obków


Explosion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój Pierwszy [Głupi] Tutorial

 

Pt. Sposób Na Okradanie No_Obków

 

 

Jest to sposób w jaki możemy okradać nieogarnięte dzieci, które np. przez przypadek zrobili sobie jakiś FMS na +7 i im kowal nie spalił.

 

Polega w wmówieniu dzieciom, że w ten sposób sklonują swoją Pro_O broń.

 

Od razu mówię, że ukradłem tym sposobem około 15 dobrych itemków (!!!) i dlatego wstawiam to na forum.

 

A teraz już jest gorzej bo no_Obki zazwyczaj nie mają Pro_O itemków, a jak mają to znają ten sposób (zazwyczaj ze wcześniejszego doświadczenia :D)

 

 

Sposób pierwszy.

 

 

I - czyli najważniejsze rzeczy

 

1. Zrobić sobie no_Ob chara na innym e-mailu (niektórzy nagrywają całą rozmowę albo robią SS po zakończeniu konwersacji).

2. Najepiej mieć na nim kilka Mnisich i (chyba tak te na 5lvl się nazywają) Długich Mieczy (wiele no_Obków nie ma niepotrzebnej broni/zbroji :D)

3. Zapytać się czy chce sklonować item...

 

II - czyli jak no_Obek zgodził się na klonowanie itema

 

1. Zapytać się czy wie jak wyrzucać przedmioty (spotkałem się z kilkoma, którzy nie wiedzieli :O)

2. Jeśli nie wie to wytłumaczyć (krok po kroku :D)

3. Teraz dam wam przykład konwersacji z no_Obkiem.

 

Ja: Cze

No_Obek: Seima

Ja: Chcesz sklonować FMS-a?

No_Obek: Nom

Ja: Dobra to na początek masz jakąśćniepotrzebną broń, którą możesz założyć?

No_Obek: Nie

Ja: Dobra masz Długi Miecz +0.

[No_Obek akceptuje handel]

No_Obek: Nom co tera?

Ja: Zrób jak byś chciał wyrzucić Długi Miecz +0.

No_Obek: Nom

Ja: I zostaw komunikat co jest "Czy chcesz wyrzucić [...]?"

No_Obek: No

Ja: I tera załóż Długi Miecz +0 bez wyłączania komunikatu.

No_Obek: No i co tera?

Ja: I jak klikniesz "Tak" to będziesz miał 2 FMS-y. GM mówił mi o tym bugu i chciałem to też komuś powiedzieć.

[Włączasz auto-pickup albo klikasz cały czas "Z"]

No_Obek: Ok.

[Otrzymałeś Miecz Pełni Księżyca +7]

No_Obek: Żal mi cie oddawaj FMS-a ty bo ban mam filmik!!!

No_Obek: Dawaj żałó!!!11

No_Obek: MAM GG GM-a ODDAWAJ FMS-a!!1!

[Ja nie jest zalogowany]

No_Obek: DORWIE CIE MÓJ BRAT GM!

[Ja nie jest zalogowany]

 

III - po okradnięciu

 

1. Ważne żeby od razu przełożyć zdobycz na główną postać, bo czasami pogróżki są prawdziwe :D

2. Podobno w jakiś tam logach pisze z kim handlowałeś itd... więc podam Wam bezpieczny sposób na przerzucenie.

3. Idziecie w jakieś odludzie główną postacią i no_Ob charem.

4. Na głównej postaci włączasz auto-pickupa i na no_Ob charze poprostu wyrzucasz zdobycz.

5. W logach nie ma że postać z kimś handlowała, ale to tylko taka forma bezpieczeństwa, ja tak nigdy nie robię :P

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zbieram - <_< temat obok proszę usunąć bo double niechacy

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Ehh.. nie wiem po co to dajesz sposób znany chyba przez każdego, no ale teraz na globalu 3/4 to 10letnie dzieci możliwe, że się nabiorą.

Okradanie jest bleee..

Masz tego - bo napisałeś trochę ale bezużyteczne.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

:D Dzięki Wam... Nie ma tu żadnego moda?

 

@Edit

 

Nie żałujcie - w innych postach :D

 

Ide grać w CS-a przyjdę za godzinkę narka

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Boże nie zapomnę nigdy tego jak 1 sposobem okradłem tyle ludzi na PL'u,że nie wiedziałem co zrobić z tymi FMS'ami i Ribkami hehe (ostatecznie spaliłem prawie wszystko :D ) TUT jest dobry '-' poleciał.

3o85xxwdD4S7KnoXGU.gif

Opublikowano

Poszedłem grać w Csa i już wróciłem bo dziś lamię... a tu żadnych komentarzy a cały czas ktoś przegląda :D Odezwie się ktoś ?

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Czyli jesteś złodziejem??? No nie ładnie.Poradnik tylko dla nie ogarniętych którzy chcą okradać. Dostaniesz - za opisanie tego syfu.

Opublikowano

Ja jestem głupim kradziejem powodującym, że na PLu gra mniej no_Obków!

 

Ja tylko pomagam polskiemu Metinowi.

 

Nie kradnę itemów! Pomagam graczom je wyrzucać!

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Fajnie... ktoś skorzystał ze sposobu i coś zdobył?

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Ta ja dawno znam ten sposob w 2009 noob mi przez to ukradl riba :P ale nei zauje byl +2 bo miaem ulepszac i sr 1 um-9 wiec skoda by kay na is

 

ja ukradlem tak tygre 9

rib6 sr 41 um -15

fms12 um 5

 

i inne smieci mnisia itp

Opublikowano

to już jest troche stare...

 

i mało kto ci się na to nabierze, ale za chęći dam - i 5 ;)

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

ten sposob juz znam gdzies okolo 3 lat i inni tez napewno chyba ze amatorzy co dopiera zaczynaja grac to sie nabiara!

bombseedslogo.jpg

Opublikowano

Znałem to jeszcze zanim wgrali HS. Wtedy jak nobek wyrzucał item podbiegało się na sh xD Dzięki za przypomnienie leci -

Opublikowano

Kto mnie plusuje pfff... neo kupiły komputer i się cieszą? ...

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Wszyscy to znają, ale się napracowałeś, więc leci (-) :)

5403.gif

34818.gif

34130.png

i39iro.png

 

Nie obchodzi mnie reputacja. Klikaj, na co chcesz.

Opublikowano

To jest tut? LOL. Sposób stary jak świat i najlepsze co możesz ukraść od takiego nooba to szeroki +7 -.-

 

Nie polecam, za to jest ban jak napiszesz do jakiegoś lepszego gracza. Mam FMS +9 i muszę go zdejmować jak wchodzę do miasta bo takie nooby jak go widzą dostają wzwodu, bo nigdy ich na to nie będzie stać i piszą taką denną opowiastkę -.-

 

Nie polecam! 5% na powodzenie, a jak piszesz do jakiegoś lepszego gracza 70% na bana -.-

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

też tego nie polecam, 90% Dzieci n3o już to zna ;]. przykładowo ja wchodze do m1 w w smoczej ribie+9 (na s9) i odrazu dostaje z 20 PW z tekstami typu pokazac ci jak sie kopiuje riba...

 

ale dam ci tego -- za chęci ;]

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...