Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarąbiste Gry Na Słaby Komputer


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W silkroadzie odpalaj boty potem sprzedawaj na alledrogo i kup nowego kompa, a jak nie to NFS'y, Minecraft (alpha najlepiej), Battlefield 2/heroes, a najlepiej popatrz po dziale single player napotkasz fajny tytuł wbijaj na google pisz <nazwa gry> wymagania takim sposobem wiele rzeczy znajdziesz.

<3 <3 <3

Opublikowano

Kurwa mać ile razy te same tematy, weź ogórku poszukaj bo dużo tego było...

Call of Duty oprócz Mw, Mw2 i Bo

MOH all części oprócz 2010

Kozaki

Gta do Sa

Gangland (zajebista strategia o gangach i innych)

Twierdza

Age of Empires

Silkroad Online

Nie pierdol mu wejdzie mu Modern Warfare i Modern Warfare 2 ja mam słabszego kompa od niego [tylko procek ] i mi działają gry bez zarzutu

moge dorzucic Assasina Creed 1 bo 2 to nie za bardzo ale pograsz w niego na minimalnych

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Minecraft jest zajebisty, ale , ale szybko się nudzi.

 

Polecam FIFA do 10

 

Nba do 2k10

 

Fallout 3

 

Parabellum

 

Americas Army 3(wejdzie na 100 %) ale sporo zajmuje

 

 

Opublikowano

powinien ci vindictus wejść, mi chodzi na takim sprzęcie... na mini rozdzielce i detalach all...

 

www.vidictus.nexon.net

Opublikowano

FARMER SIMULATOR!!!!!!! xD

A tak nie na żarty to mnóstwo jest gier na taki sprzęcik.

Od need for speedów, przez herosów po, call of duty.

 

Ale polecam gothicka 1 i 2 ;]

37397.jpg

Opublikowano

Polecam gry typu:

Call Of Duty 2

Gothic 1 i 2

Medal Of Honor

Battlefield

Twierdza (spoko gra strategiczna)

Heroes Of Might And Magic 3 (gra mojego dzieciństwa...)

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

Ja ci polecam trylogie gry Prince of Persia.Gra dosyć stara ale dobra,sam niedawno ściągnąłem sobie piaski czasu i polecam.

A jak nie to twierdza , call of duty 1 + dodatek United Offensive.

Opublikowano

Heroes IV

Diablo II

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Lost Planet Extreme Condition Colonies Edition

Need for Speed Most Wanted, Carbon, Pro Street i Underground2

Kameleon

Necrovision

GTR2

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co to wogule za temat jest?

Sory ale można chyba sobie samemu poszukać grę która Cię najbardziej interesuje i ją kupujesz...

CoD MW i MW 2 Powinno ci pujść.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Crazy machines :D

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif

Opublikowano

Half-Life 1,2,2EP1,2EP2,Oppositing Force. Ogólnie całą serię polecam ;D

Sims 2 i 3 pójdzie na pewno, miałem athlona 1.8ghz 1 gb ram i śmigały.

Gothic 3 najniższe detale.

Black & White 2 - strasznie wciąga!

u7zdc8-2.png
 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Baldurs Gate 1 i 2

 

IceWind Dale 1 i 2

 

Planescape Torment

 

Neverwinter Nights 2 ( jedynka troszke odstaje od reszty ;>)

 

Najlepsze gry ever!!!

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Angly Berds?

Może gry na przeglądarke ( Shakes&Fidget)

Minecraft xD

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...