Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarąbiste Gry Na Słaby Komputer


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam potrzebuje spis wszystkich fajnych gierek w stylu Gothic czy Fable albo strzelanka typu Call Of Duty

 

Taki mam komp

 

 

MS Windows XP Professioonal Dodatek Service Pack 2

Intel Core2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz, 1,0GB Ram , Intel 82945G Express Chipset Family

 

Uwaga Żadna Tibia albo Metin nie INTERNETOWA GRA

. .

Opublikowano

Kanter strajk

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Nie bój żaby , mam gorszy :))).

 

Ale to kurwa tyle wnosi do tematu. A ja mam lepszy.

Fallout 2

Battlefield 2

simsy ;d

Alien Swarm

Supreme Commander

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Deus Ex, Deus Ex Invisible War

Fallout 1 i 2

Heroes Might and Magic

Dukem Nukem

Far Cry

Seria GTA

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Medal of honor allied assault,pacific assault

twierdza

morrowind

quake 1-4

prince of persia

serious sam

34shv6e.gifanigifncn.gif
Opublikowano

mario forever polecam naprawde fajna gra

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Uczeń
Opublikowano

Pekka Kana 2, Zenek Zombie, Super Tux, Tux Racer, NFS Most Wanted (tak, ruszy), Icy Tower, Little Fighter II (obowiązkowo!). Więcej nie pamiętam, ale wszystkie są bardzo grywalne, moim skromnym zdaniem. Jeśli coś sobie przypomnę, podam.

(W sumie, procek to ja mam gorszy, niż Twój.)

Trochę więcej ramu, jakaś lepsza grafa i dasz radę mocniejszym grom. ;)

 

Nie wieże
Od razu dwie wieże.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Najlepsza jest trackmania united forever . Bardzo mi się podobała jak jeszcze w nią grałem . Można grać samemu i w sieci .

 

Jak nie to ; 18Wos, Age of empires lub GTA 3

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Kurwa mać ile razy te same tematy, weź ogórku poszukaj bo dużo tego było...

Call of Duty oprócz Mw, Mw2 i Bo

MOH all części oprócz 2010

Kozaki

Gta do Sa

Gangland (zajebista strategia o gangach i innych)

Twierdza

Age of Empires

Silkroad Online

Opublikowano

The Elder Scrolls: Oblivion też ruszy ^^ na mniejszych ustawieniach, to samo co inne gry - wystarczy w ustawieniach pogrzebać. Wszystkie części Tony Hawka możesz wgrać, Kangurek Kao zawsze jest do dyspozycji xD, NFS (oprócz Shifta) powinny chodzić wszystkie, polecam NFS: World :)

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Mario forever fajne :) tez czasami w to gram

A możne jakiś manager chyba ze nie lubisz

Też miałem często ten problem;/

((-_(-_-)_-)) Jest Nas Wielu ((-_(-_-)_-)) nas nie pokonacie ((-_(-_-)_-))

Opublikowano

- GTA ( od części 3 do San Andreas )

- Simsy

- CS 1.6

- NFS'y ( od części Underground do Most Wanted, no może jeszcze Carbon pójdzie. )

g0Tef.jpg

Opublikowano

to ma być słaby komputer?!

prawie wszystko ci na nim pójdzie!!!

stary komputer to coś w stylu

Pentium III ok. 2GHz

512mb RAM

a nie takie coś:P

 

a co do tematu to polecam:

 

Age of Empires II i III

Battlefield'y wszystkie oprócz 2142

Call of Duty 1,2,3,4, możesz nawet 5 spróbować

Tzar: Ciężar korony ( baaaardzo polecam i chodziła na Pentium II 400MHz win 98 128mb RAM i słaaaabej karcie grafy )

Settlers III i IV

Opublikowano

Tak szczerze to pełno gierek ;d . ...

- Medal Of Honor

- Warrock

- Call Of Duty

- Wolfstein

- Simsy

- Need For Speed ....

- Landwirtschafts-Simulator 2009 (fajna gierka ;d jest sie rolnikiem xD ...)

Opublikowano

Metin2 rzondzi

a tak na serio to:

CS 1.6 lub 2D(w 2d sie fajnie na zm gra)

Fallout 1 i 2

NFS underground 2

Mario

 

A najlepiej to kup sobie nowego kompa :D

1375207970-U250359.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...