Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Ukradli Mu Konto Warte Ponad 4,5 Tys Zł !


Pośpieszny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następna sprawa która trafiła do gazety!

 

Ukradli mu konto w Metin2 warte ponad 4,5 tys. zł

 

Źródło: Gazeta codzienna "Fakt"

 

Krótki cytat z gazety:

 

Przez hakera gracz z Mazur stracił prawie 4,5 tys. zł !

 

Więcej na :

 

 

 

 

http://www.fakt.pl/Ukradli-mi-szamanke-z-komputera-,artykuly,87579,1.html

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

widać, że fakt - jak zwykle o gównie pisze

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

więcej informacji:

Fakt

 

 

2 i 3 zdanie od końca mówią samą prawdę, przytoczę:

"aby zdobyć pozycję, broń lub inne wyposażenie, należy wpłacić pieniądze na konto administratora gry.

Nałogowi gracze na całym świecie poświęcają czasem oszczędności życia, doposażając postaci."

 

W ostatnim zdaniu pokazali, że mało wiedzą o nałogowych graczach i niedocenili ich, przytoczę:

"Rekordzista w Polsce wydał na kreację swojej postaci kilkanaście tysięcy złotych!"

 

Jestem pewny, że są amanci co wydali kilkadziesiat złotych

Opublikowano

No i dobrze kurw nie będzie jakiś wieśniak internetowy żul którego nie stać na taką postać NIE BĘDZIE JUŻ KRADŁ!

 

4 lata grał na pl? ;] Jak coś to 3 ;]

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

dokładnie tępić złodziei ;>

 

na globala obojętnie jakiej gry najlepiej mieć osobny dysk i tylko używać go do Metin'a(to jest przykład) ^^

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

ludzie przez własną głupotę zostają okradani. naiwność ludzka nie ma granic.

propsy dla tych szmatławców, co nie mają już żadnych tematów, Smoleńsk się skończył to Metin2.

:)

g0Tef.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem wydawanie kasy na gry online

lub mmorpg to jest głupota bo wiadomo że

zawsze ktoś może nam konto podpierniczyć.

A co do tematu to też bym się trohe wkurzył i

poszedł na policję jakbym stracił 5 tys .

Opublikowano

@Kamer dobrze , mówisz..

Moje zdanie na ten temat, jest krótkie i na temat.

Jak zmienił mu id i hasło, to jest jeszcze e-mial...

W tych włamaniach zawsze mówią policja, juz jest na tropie..

A w **** jest na tropie .. Zawsze tak mówią a nic nie robią ;) .

beznazwy1in.jpg

Sygna by EmpioS

Opublikowano

Ja pierdole co to za gra o której pisali, jakiś Metinn II??

 

@ A ja modka proszę o warna dla Krzychu39 za nie czytanie regulaminu.

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Modka prosze o wrana dla tiger5000 powód : wulg.:)

 

 

a Ja proszę modka o warna dla ciebie za spam

 

Co do tematu to dobrze zrobił, że poszedł na policje

tylko ciekawe czy te 5tys jest wyceną allegro, czy IS :)

Opublikowano

może od uczy się wydawać pieniądze na takie pierdoły

beard.png

 

 

 

 

 

No cóż. Tak to jest jak się za dużo maniaczy. W tą gre nie ma co duzo inwestować ;)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

tak Metin2 przez dwa N i jeszcze na dodatek nie jest tu napisane ale jak woj mógł mieć żone na tym samym koncie ^^ Chyba, że mu 2 zarąbali ale napisane jest,,że ktoś włamał się na jego konto i ukradł jego postacie[...] więc 1-.- i dwa jakim cudem 4 lata jak ma 3 -.- prawie 5 tysi haha, dobrze, że chociaż danych nie podał swoich, bo jak pisze, że by go wyśmiali no i ma rację, ja już się śmieje haha

fs.png

Opublikowano

Złodzieje byli,są i będą taki jest łańcuch. Zawsze ktoś musi być poszkodowany. Co do tematu:

 

Ten chłopak ma 19 lat zamiast iść poruchać to on w metka ciapie ;(

xdeathx.png
Opublikowano

Nie wiem co to za dziennikarz pisał ale to są bzdury jak nie wiem co. Chodzi mi o to :

 

http://www.fakt.pl/Ukradli-mi-szamanke-z-komputera-,artykuly,87579,1.html

 

Marcin miał jedne z najbogatszych postaci tej gry.
<-- wątpię w to ^^

 

Na budowę bohaterów poświęcił cztery lata i ponad 4,5 tys. zł
<-- Ale metin2 PL ma tylko 3 lata ^^

 

Ale w zeszłym tygodniu zauważył, że ktoś włamał się na jego konto [/url] i ukradł jego postacie, zmieniając hasło i login.
<-- loginu nie da się zmienić ^^

 

Teraz sprawdzamy adresy IP, które logowały się do gry.
<-- Tylko GF może zobaczyć IP ^^

 

Poszkodowany przedstawił dowody wpłat za wyposażenie postaci.
<-- Z tego wynika że od kogoś odkupił eq ??

 

Metinn II
<-- Od kiedy się tak pisze Metin2 ?

 

Rekordzista w Polsce wydał na kreację swojej postaci kilkanaście tysięcy złotych!
<-- Ciekawe skąd mają te dane ?

 

Ale aby zdobyć pozycję, broń lub inne wyposażenie, należy wpłacić pieniądze na konto administratora gry.
<-- Od kiedy to od amina można kupić weapona itd ?
Opublikowano

Robią wielką afere przeciesz kradzież kont nie zdarzyła się 1 raz o.O

 

I nie ostatni raz takie coś się zdarzy.

Jaki szanujący się haker nie zmieni hosta ip itd... w celu maxymalnego zredukowania prawdopodobieństwa zatrzymania go?

Jeśli złapią gościa to będzie z niego niezły ubaw......... :-)

Opublikowano
Rekordzista w Polsce wydał na kreację swojej postaci kilkanaście tysięcy złotych!

Fubu. xD

 

beard.png

 

Widziałem dziś na komixxach xD

 

1289580016_by_Tough_500.jpg

 

^ ^

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Jak zwykle gazeta fakt wyolbrzymia sprawe [nie iwedza co pisza :D] i nawet dobrze ze mu okradli konto tak to jest jak sie podaje passy "przyjacielowi" ,

Taxik'a ukradl 16 latek z krakowa to ten haker tez nie bedzie mial wiecej niz 18 lat :]

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

No i dobrze kurw nie będzie jakiś wieśniak internetowy żul którego nie stać na taką postać NIE BĘDZIE JUŻ KRADŁ!4 lata grał na pl? ;] Jak coś to 3 ;]

 

 

Metin2 Powstał w 2004 roku, polska wersja językowa wyszła w 2006r.

 

 

@Topic

Masakra, ja bym wolał na lokatę wpłacic te pieniądze i oszczędzac na przyszłosc skoro ma 19lat.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...