Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Hamachi] [Pl] Ascaria-Metin2!


Ascaria-Metin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

37476291.png

 

 

parametry.png

 

16365224.png

4x 2.40GHz

 

15164974.png

4GB Ram

 

95185475.png

10mb/s

 

 

linkif.png

 

74212152.png

http://89.228.140.153/

62391048.png

http://89.228.140.153/rejestracja.php

16496777.png

Brak

35830966.png

http://89.228.140.153/ranking.php

27967431.png

Brak Item-Shop

forumm.png

http://89.228.140.153/forum

63324297.png

Nie podaje ze względów bezpieczeństwa

66104635.png

ONLINE

13904615.png

http://www.speedyshare.com/files/25166410/Launcher.rar

71187513.png

Za duzy plik

 

 

infoou.png

 

46662198.png

handlarzee.jpg

 

87618246.png

Eq na 70lvl, pierscien teleportacji ~~HOT~~ SUPER MOZLIWOSCI SKILLE P, KON ITP.

 

45855723.png

Brak

 

37163598.png

1000%

 

20442841.png

1000%

 

26574673.png

1000% ~~HOT~~

 

81150955.png

Brak

 

Jinoo.png

 

Zamknieta.png

 

kontaktz.png

Gadu-Gadu : 28770895

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

15:00 - 22:00

 

wtorek.png

15:00 - 22:00

 

sroda.png

15:00 - 22:00

 

czwartek.png

15:00 - 22:00

 

piatek.png

15:00 - 23:00

 

sobota.png

12:00 - 23:00

 

niedziela.png

12:00 - 22:00

 

 

teamb.png

 

[GA] Scorpio

 

Brak - Nie poszukuje

 

Brak - Nie poszukuje

 

Brak - Nie poszukuje

 

Brak - Nie poszukuje

 

Brak - Nie poszukuje

 

Brak - Nie poszukuje

 

 

bonusu.png

 

W Swieta i inne uroczystosci serwer zamkniety.

 

stopka.png

Opublikowano

Usuwanie bugu na yang na serwerze pvp?

To jak tam zarobić kase? -,-

(chyba że w pierścieniu masz taką opcję..)

P.S. Zmień maskę dla ninjy na tą 41lvl bo będą cie wyzywać od jechania na gotowcu

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

ehh z tym pytaniem "jak zdobyć kase? jak nie ma bugu"

to tylko ci co mają mózgi się domyślą a ci co ich nie posiadają będą expic ;] przy czym w red po kilka kk na bank leci ;]

Opublikowano

Aha to o to chodziło z tym yangbugiem ^ ^

Zablokuj też bash - panel bo będzie wpierdol.

I tą maskę zmień!

Nawet ci ID dam -,- 12389

@edit

Fak je.

Odpalaj ^ ^

 

To będzie najlepszy serwer na tych plikach. (jeśli wytrzyma)

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Zrób GM cos z tymi dwoma ciotami co jadą na DMG hacku!! (Warrior i SirMamutPOL/SirMamutP0L) i usun te 20k hp bo sie zabic nikogo nie da.. i kd 80% jest zbugowane..

Opublikowano

@Merkon

Ten też dostał perma?

http://www.mpcforum.pl/user/252510-tiveriapl/

I ten?

http://www.mpcforum.pl/user/122630-avalonmt2/

Jak można dostać perma za nazwe serwera w nicku?!

megafacepalm.png

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Serwer dla mnie jest PORAŻKĄ. Koles przywolal kilka zjawek lagi sie zrobily jak nie wiem. Idziesz do handlarza a tu juz jakis bot cie na dmg hacku zaczyna lac. To moja opinia

226227a5884a432aabea24db47f576b2.0.gif

30646.gif

Opublikowano

Zrobi ktoś spol ??

Bo nie da sie sciągnać launchera :/

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Opublikowano

SERWER OFF ??

 

 

niedziała STRONA + forum

 

więc oco chodzi ??

Poprzez nienawiść zyskuję siłę;

Poprzez siłę zyskuje potęgę;

Poprzez potęgę osiągam zwycięstwo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...