Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podziękowania Za Współpracę.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasem zmiany są potrzebne, tutaj to było nieuniknione.

energy, czemu ty masz zawsze jakieś zgrzyty ?

Forum się zmienia i musisz to zrozumieć ;)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

To teraz jakiś global dostanie adma jakiś mod globala i zwolnią sie stanowiska ;d (tylko że ja i tak nigdzie bym sie nie dostał) :D

s2c77Oa.png

Opublikowano

nie no szkoda że idziecie na emeryturkę ;x

Ja również wam dziękuje.

Zaglądajcie do nas jak najczęściej i powodzenia w życiu prywatnym :)

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

Panowie to już taka ostateczna decyzja ? Jesteście pewni ?

 

Zasadniczo początków MPC nie pamiętam, ale dużo o nich słyszałem. Najbardziej szkoda dlatego, że to włąsnie wy budowaliście to forum i stworzyliście giganta, wśród tego typu stron.

Najpierw Mike, który już ponad rok temu, przyjął mnie do AZ, teraz jeszcze wy. W zasadzie nie wiem co w takiej sytuacji należało by napisać, nie mam w tym zbyt dużego doświadczenia.

 

Na pewno wiem, że mogę powiedzieć:

 

DZIĘKUJEMY!

 

Poza tym, życzę wam powodzenia i sukcesów w życiu ;)

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Uwierzycie że śnił mi się skin z przed 4 lat :D a potem ten na którym moje logo było o.O. Cóż swoje i tak już odsiedziałem, teraz by 5ty rok nadchodził ;). Pamiętam te dzieje, >>>Seldek GM. >>>Jak MuOnline kwitło bo lodi nasz admin napisał największy na świecie cheat, >>>jak się biło te małe rekordy jeden za drugim i się z nich cieszyło, >>>jak nam forum padło i wszystko przepadło ale odbudowaliśmy je :D i można tak dalej bo i tak już niezłe przeskoki czasowe robię a można by napisać grubą książkę xD . Praw może już nie mam ale będę pilnie obserwował co z tym forum bo te lata wyjęte z życia to dla człowieka jednak coś znaczy , bo co moutnhains może o nim wiedzieć skoro jest od połowy 2008- on tylko potrafił tu paprać sprawy a teraz jest winny że team się rozpadł i rozpada dalej <_<. Ale się nie odżywam bo za wolność słowa i tak się już narobiło. A chciałbym chociaż popatrzeć na to forum jeszcze puki mnie nie zbanuje na IP <_<.

 

Oczywiście również jak Seldek gadu nie zmieniam -> 367 0 907.

 

Pozdrawiam, ;)

2006-2010

Opublikowano

No cóż szkoda ze odchodzicie, ale tak już jest jedni odchodza nowi przychodzą

Ale za wkład nie ma co trzeba podizękowac bo wykonalićie kawał dobrej roboty.

Powodzenia.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Jestem na forum jako Media Leader, ale to nie zmienia faktu, że nie będę miał nikogo na oku ;)

Oby teraz sprawy medialne rozbudowały się jeszcze bardziej i wychodziły lepiej.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

DLa mnie Moó był zawsze nikim teraz sie przekonalem że

kecup,mariobase,januszki i inni mieli racje do do niego

To tylko dzieciak cieszący sie ze dostal adma kokosz dobrze zrobil

trochę kultury RMCF1902

Opublikowano
2xUP

Nie tylko Kokosz jest i Nasz kochany Mounthains <3:)

Mówiłem o administratorach których uznaję i lubię.

 

Pocieszenie, że chociaż Mlody znów pełni obowiązki ;)

 

Wiadomo że czas nadejdzie dla każdego, ale nie że w tak błyskawicznym czasie.

Zabrzmiało to tak jakby umarli, a nie tylko odeszli na emeryturę :P

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Panowie życzę miłego życia w realu... Pamiętam początki MPC jak jeszcze nie miałem konta :).... Seldek zapamiętam twoje nauki i wykorzystam je dla młodszych pokoleń, możesz być tego pewien ;). POZDROWIENIA CHŁOPAKI DLA DZIEWCZYN,ŻON!

Opublikowano

Szkoda :(

Dzięki za wszystko ... POWODZENIA W PRZYSZŁOŚCI !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...