Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Polski Server Aion Online 2.0.0.4 ! Desire Of Aion !


Kosa112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Przedstawiam Polski Server Aion Online !

Desire Of Aion !

Zarazie Jest tylko Server High raty :

> Israphel PvP:

- Exp Rate: x14

- Kinah rate: x16

- Drop rate: x15

- Quest rate: x20

- Group rate: x14

- Abbys points rate: x10

- Max lvl postaci: 55

 

Server Low narazie off ,ale Server High dużo lepszy : )

Server 2.0.0.4 !

 

Tut Jak Zagrać na tym Proo Servie :

A tutaj macie Info o Servie^^ :

 

A Jeśli chcecie wiedzięć o servie Praktycznie all zapraszam na temat na Forum Serva (temat z info) :

http://forum.desire-aion.eu/viewtopic.php?f=4&t=2&sid=efaeb7e5e14429181683616c9a7caee2

 

Myślę ,że to na tyle i Zapraszam do gry !!

Mój nick w grze :

Prox ! (Asmo)

Zapraszam do Gry !!!

Daj + to nie boli ,a pomaga ; )

Opublikowano

Bardzo fajny serwer tylko low exp jest.

sygnanew.jpg

1286652807u198706.pngPiszę poprawnie po polsku.Spróbuj też , to nie trudne

Opublikowano

Pobrałem Clienta, potem zaczeło mi ściągać Grę, nie dość że ściągało się cały dzień, to jeszcze przy 99% zaczeło się od nowa sciągać.. -.-" już mi się odechciało drugi raz sciągać..

Opublikowano

pobrałem grę, zrobiłem postać itp.. teraz szukam osoby która pomogła by mi to wszystko trochę ogarnąć, bo ja 1 raz w to gram i nie zabardzo jeszcze rozumiem tą grę..

Proszę pisać w Grze pod Nick: Arxii :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Coś mam błędy jakieś. Działa teraz czy robicie jakieś update serwera? Bo nie mogę wbić do gry.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

sciaga mi do okolo 80 pare % i sciaga od nowa nie mam zamiaru bawic sie w to 5 raz -.-

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...