Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Jaki Gatunek Filmu Lubisz Najbardziej?Twoje Ulubione Tytuły?


Vizorg

Jaki typ filmu lubisz najbardziej?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ filmu lubisz najbardziej?

    • Horror
      39
    • Komedie
      61
    • Sci-Fiction
      19
    • Akcj?
      43
    • Thriller
      20
    • Przyrodnicze/naukowe
      11
    • Dokumentalne
      12
    • Musical
      3
    • Historyczny
      13
    • Dramat
      9
    • Wszystkie
      6
    • Wojenne
      18
    • Przygodowe
      15
    • Fantasy
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Postanowiłem zrobić ankietę jaki gatunek filmu lubisz najbardziej oraz jakiś tytuł filmu.

Ja osobiście lubię komedie/horrory/thrillery.

Ankietę robię ponieważ jestem ciekawy jakie wy lubicie oglądać filmy.

Glosujcie i piszcie także jakie tytuły.

Jeżeli nie ma jakiegoś gatunku to piszcie,dodam.

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Horror - Piła 2,3 Ring 1,2 (dziś idę na Piranie 3D - podobno niezłe)

Komedie - Straszny Film, American Pie (wszystkie części)

Akcji - James Bond Cassino Royal, Rambo (wszystkie części)

Historyczne - Troja, 300 (nie wiem czy to się pod ten rodzaj zalicza)

Opublikowano

@Topic & UP

Szeregowiec Ryan zajebi*ty ! :D

Wróg u bram również.

Opublikowano

Komedie:

American Pie 1-7

Niecne Uczynki

100 dziewczyn i Ja

Parcie na Tarcie

Killer1-2

Horrory:

Pila1-6

Laleczka Chucky

Rec1-2

Oko

Krag1-2

Historyczne:

Aleksander

Troja

Gladiator(zawsze przy tym placze na koncu)

300

Sci-Fi

Matrix1-3

Gwiezdne Wrota

5Elementow

i wiele innych

sstwc.jpg

Opublikowano
Kiler , czas surferow,dzien swira , seksmisja

A no też racja ... NAWET dobre.

 

@UP

Z tym się w 100% zgadzam :D

 

Horrory:

Pila 1-6

Rec 1-2

 

Historyczne:

Aleksander

Gladiator

 

Sci-Fi

Matrix 1

Opublikowano

Komedie:

American Pie 1-7,Straszny Film,Killer1-2,seksmisja,czas surferów,dzień świra

 

Historyczne:

Gladiator,300,Troja

 

Wojenne:

Szeregowiec Ryan,Wróg u bram,Helikopter w ogniu

 

Akcja:

Rambo,Szklana pułapka

 

Sci-Fi:

Matrix1-3,Gwiezdne wojny1-6,Terminator1-3,

 

Przygodowe:

Indiana Jones :rolleyes:

34shv6e.gifanigifncn.gif
Opublikowano

Wszystkie gatunki prócz musicalów...

Tytułów nie będę wymieniał gdyż nie pamiętam oraz byłoby za długo pisać ;x

Niestety co do musicalów przekonałem się od jakiegoś czarno-białego filmu.

Zjebana fabuła oraz dużo przerywników z jakimiś pojebanymi piosenkami wraz z baletnicami -,-''

Fe !

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

A fantasy gdzie?

Hannah Montanna Jest spoko xD . <joke>

 

Troja, Król Artur, Królestwo Niebieskie, Wywiad z wampirem, LOTR, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Sweeey Todd, Gwiezdny Pył, Lektor i Requiem for a dream.

1321896841-U198706.png

Opublikowano
Gladiator(zawsze przy tym placze na koncu)

 

Płeć:Mężczyzna

 

 

No to fajnie

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

Chyba najbardziej to wojenne: Szeregowiec Ryan , Wróg u bram ;P

A reszta to: Straszny film 1 (tylko 1 !;p), Piła (każda część), Tylko mnie kochaj, Harry Potter (wszystkie ;p), Yamakashi, 300, Troja, Transporter, Transformers, Taxi (wszystkie), Za szybcy za wściekli i jeszcze by się klika znalazło ;)

@edit. Zapomniałam o Step Up :D

League of Legends | Cherríe | Support | EU Nordic & East

Opublikowano

szczegolnie komedie:

 

Dzien Swira

Super ziolo

American Pie wszystkie czesci

O 2 takich co poszli w miasto \ co ucieli z guantanamo bay

Kac Vegas

Wieczny student

itd.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Fantasy: Harry Potter, Eragon.

Komedie: All parodie np, narni, totalna katastrofa, starszny film, parodia zmierzchu itp. Dzień Świra, Astelix Misja Kleopatra.

Akcje: IronMan,

SF: Kroniki ridicka.

Wojenne: Prkatycznie kazdy wojenny jaki powstał.

Dramat: Zielona Mila.

Muzyczne: Hajskulmjusikal <tatata zart^^>

Horror: Underword <jesli mozna wto zaliczyc>

 

Ogółem nie chce mi sie rozpisywać bo mógłbym tak cały dzień, wiec nie będe wszystkich filmów i kategori pisał.

; )

Opublikowano

Fantasy: Harry Potter, Eragon był spoko ;]

Komedie: Straszny film all częście , dziń świra :D

Akcje: Predator vs. Obcy

Seriale: Ci E Sai Miami i New York ;p

Horror: Rec 2, The ring 2 , Oczy maja wzgórza

 

A tu takie moje filmiki ;) które lubię

bfh00x.png

 

ZAPRASZAM DO GALERII !

Opublikowano

Ja Kocham Horrory <3 Jednak na 2 Miejcu Komedie i Thrillery :D Czasami lubię też Psychologiczne ^^

 

Horrory: Piła, Ring, Obcy i inne mocne Horrory :D

Komedie: American Pie <3 Straszny Film xD

Thrillery/Psychologiczne: Efekt Motyla <3

 

Nie mogę sobie przypomnieć innych tytułów

Q4iKmxa.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...