Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Jaki Gatunek Filmu Lubisz Najbardziej?Twoje Ulubione Tytuły?


Vizorg

Jaki typ filmu lubisz najbardziej?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ filmu lubisz najbardziej?

    • Horror
      39
    • Komedie
      61
    • Sci-Fiction
      19
    • Akcj?
      43
    • Thriller
      20
    • Przyrodnicze/naukowe
      11
    • Dokumentalne
      12
    • Musical
      3
    • Historyczny
      13
    • Dramat
      9
    • Wszystkie
      6
    • Wojenne
      18
    • Przygodowe
      15
    • Fantasy
      18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Historyczne - Czas Honoru .

Komedie polskie - job .

Horrory - wszystkie części piły .

Akcja - Szybcy i wściekli wszystkie części .

Karton netfork <3333

g0Tef.jpg

Opublikowano

Najbardziej podobają mi się komedie oraz horrory. Z komedii American Pie, Wieczny Student, Kac Vegas (tego typu rodzaje komedii) itd.

Opublikowano

A ja lubie Świat według Kiepskich i Łowców Burza na Doscovery i Nat Geo jeszcze lubie Bitwe o Czarnobyl ale nie ogladam czesto :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ogólnie zjem wszystko (oprócz Westernów), o ile dany film jest ciekawy i można coś z niego wynieść. W tym roku najlepsze jakie oglądałem to Inception i Shutter Island (polecam książkę), z 2009 byłby to natomiast Law Abiding Citizen.

off

Opublikowano

Akcja : 13 Dzielnica, 13 Dzielnica Ultimatum, Szklana Pułapka, Tokio Drift, Szybko i wściekle, Szybcy i wściekli ( Nie wiem czy to do tego gatunku się zalicza)

Historyczne : 300, Troja, Gladiator

Wojenne : Helikopter w ogniu, Szeregowiec Ryan

i inne..

których nie pamiętam za bardzo ; )

Opublikowano

Dla mnie epic: Szeregowiec Ryan.

 

Tak to: Władca pierścieni, wszystkie częście Szybkich i Wściekłych, harry potter, american pie, swieto piwa, death race, piraci z karaibów, rec1&2, transporter, PA i wiele innych :)

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Nie chce mi sie wyminieniac moich ulubionych gatunkow, ale moge podac filmy ktore warto objerzec :

 

Pila 1-7

Troja

300

Grand Torrino

Cmentarz dla zwierząt ( ostatnio na TVN było xD)

Dzien swira ( beka )

Szeregowiec Rayan

King-Kong

Mroczny Rycerz

Opublikowano

Kac Vegas

American Pie-wszystkie częsci są dobre

Super zioło

Fast & Furious- także wszystkie

 

 

Swój chłop! :D

Polać mu !

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...