Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Jaki Gatunek Filmu Lubisz Najbardziej?Twoje Ulubione Tytuły?


Vizorg

Jaki typ filmu lubisz najbardziej?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ filmu lubisz najbardziej?

    • Horror
      39
    • Komedie
      61
    • Sci-Fiction
      19
    • Akcj?
      43
    • Thriller
      20
    • Przyrodnicze/naukowe
      11
    • Dokumentalne
      12
    • Musical
      3
    • Historyczny
      13
    • Dramat
      9
    • Wszystkie
      6
    • Wojenne
      18
    • Przygodowe
      15
    • Fantasy
      18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

horrory, komedie, przygodowe i akcji ; ) a wszystkie lubie chcoicaz zdzarzaja sie szmiry ... x d

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Opublikowano

Horror - Piła 2,3

Komedie - , American Pie (wszystkie części) noc w muzeum

Historyczne - Troja

Opublikowano

Fajny pomysł ;D

Ja lubie komedie, horrory i fajne trillere.

 

np.

300 (macie racje zaje film ;>)

Straszny film,

Gwiezdne wojny,

Władca Pierścieni,

Matrix 1,2 (3 do dupy :<)

... Itd, Itp.

Jeśli myslisz że jesteś mądry to źle myślisz. ^ ^

 

 

 

Gram w Metina na różnych priwkach.

Za + odwdzięczam się +/-.

Opublikowano

Ja tak jak założyciel tematu lubię horrory/thrillery/komedie :)

 

Z Horrorów najbardziej lubię - Silent Hill, Piły (chociaż Piły nie uważam za horror , lecz za coś brutalnego ;p) , Pirania

Z Komedii American Pie (wszystkie części), Głupi i Głupszy, Job czyli ostatnia szara komórka , Tenacious D : the pick of destiny ;d

 

I już wiecie co lubię ;)

Opublikowano

# Horror - piła, ring, rec

# Komedie - american pie

# Akcję - James Bond

# Thriller

# Dokumentalne

# Wojenne -

# Przygodowe - Indiana jones

 

Takie najczęściej filmy/gatunki oglądam

 

@ 500 POST :)

Opublikowano

Horrory :

Piła 1-6

4 jeźdźców Apokalipsy

rec 1-2

Chucky 1-3

 

Nie cierpie oglądać horrorów, ale jak mi sie nudzi i niechce mi sie kolejnego pornola to horror :D

 

Komedie-

American Pie 1-7

Jaś Fasola (stare, ale jare )

Bazyl - człowiek z kulą w głowie

Mów Mi Dave

 

@UP Gratulacje ^^

csscs.jpg

 

 

Szukam zajebistej gry fps ! PM

Opublikowano

Ja to tylko Trylogie gwiezdnych wojen.! Taaaak! Jestem ich fanem :*

Justin Bieber: Pan bóg* powiedział, że jestem najlepszy.

Eminem: Ja nic nie mówiłem.

* - błąd zrobiony celowo. Bóg jest tylko jeden.

Opublikowano

Wywiad z wampirem, LOTR, Troja, Star Wars, Królestwo Niebieskie, Blow, Iron Man, Wszystkie Bondy, Ojciec Chrzestny, Indiana Jones, Piła, Helikopter w ogniu, Avatar, Kod DaVinci i inne podobne do tych ;]

Opublikowano

Komedia/Akcja ;)

Tytuły:

Crank - Adrenalina :P

 

Czysta komedia: :D

American Pie :)

 

Czasem zdarzy się nagar na cuś takiego jak sci-fi lub horror/thriller a czasem nawet melodramat ;)

Opublikowano

Ogólnie oglądam dużo filmów gatunek nie ma znaczenia liczy się film i jego wykonanie

Moje ulubione tytuły np Cała seria American Pie , Rockiego , Akademii Policyjnej i Żandarma, Wolny dzień Ferrisa Buellera, Co zdarzyło się w Las Vegas,

Karate Kid, Skazani na Shawshank, Ostatni bastion, Słaby punkt, Pijany mistrz, i bardzo dużo innych.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Komedia : Dzień świra :rolleyes: American Pie wszystkie części raczej :D chociaż bractwo beta najlepsze ;D Straszny film 4 ;P

 

Jak nie mam co robić, to oglądam w tv co popadnie :)

Opublikowano

Komedie: Seksmisja, American Pie, Godziny Szczytu, Pijany mistrz... i wiele innych

Horror: Piła, Ring, Zmierzch (według np. filmweb.pl pierwsza część była horrorem) :P

Akcji: Szklana pułapka, Rambo, Rocki, Prawo Zemsty (jeden z najlepszych filmów jakie widziałem)

Wojenne: Byliśmy żołnierzami (najlepszy film wojenny jaki miałem przyjemność zobaczyć), Szeregowiec Rayan, Ostatni Bastion

Historyczne: BraveHeart - Waleczne serce, Troja, 300, Gladiator, Roma (serial),

Przygodowe: Indiana Jones, Jake Hunter,

"Bądź człowiekiem a ludzie będą cie szanować."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...