Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zabijanie Z 1Hit Na Pl Tylko Na Bossy


Kamil1232

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlugo trzeba szukac bossuw :)

DmG HACK BARDZO DOBRY DZIALA NA GLOBA I NA PRIVY I NA EASY METIN2

http://hotfile.com/dl/75064474/e81a6c2/DMGhack.rar.html

Opublikowano

Jak pisze UP to fake ! . na pl-u moze za miesiac moze dwa kamer cos wymysli :D

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

Opublikowano

Mnie jakoś kicka dopiero jak zabije bossa/mooba mam metka PL z 2010r. moze to dlatego ze nie spatchuje bo nie moge ;/ i dlatego a hackshielda usuniętego mam :>

ale nie dam rady zabić bossa na 1 hicie bo odrazu padam wiec nie moge SS zrobic ;/

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Powtarzam sie. Post z innego tematu:

Serwer nie dopuszcza wartości ExternalForce wiekszej niz bodajze 21.0000 wiec to nie moze sie udac. Modyfikacja clienta nic nie da.

Jednym słowem nic nie zdzialasz. To nie client, a serwer odbiera dane jaki masz odrzut mobow, a na serwerze jest to blokowane. Chyba ze jestes pr0 hacker i zlamales pass do serwera metin2.pl, jesli tak to spodziewaj sie panow w niebieskich mundurach.

Opublikowano

Dobra Do Zamknięcia Jak Najszybciej Bo Już Się Spam Robi Mi To Działa Więc Nie Wiem Czego Innym Nie ;/

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Czemu piszecie takie posty jak niema i nie bedzie:)?, bym przerobil klijenta z 2010 roku i by był, ale to jest nie legalne;]

ZBIERAM -

2010.10.03 DZIEŃ SĄDU KSW 15 xD START TIVERIA.PL

Opublikowano

Czemu piszecie takie posty jak niema i nie bedzie:)?, bym przerobil klijenta z 2010 roku i by był, ale to jest nie legalne;]

Jak wrzucasz DMG to też jeste nielegalne.

 

 

Zamykam :)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...