Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zabijanie Z 1Hit Na Pl Tylko Na Bossy


Kamil1232

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiecie jeżeli używamy 1Hit killera na PL'u to nas odrazu kicka .

To jest sposób żeby zarobic kase na szkatach.

A więc włączamy 2 konta 1 noob char/buff a 2 jaka chcecie.

Dajemy razem z noob/buff PT. (można też bez PT ale lepiej z)

Bijemy na 1 hicie bossa oczywiście nas kicka a drop zostaje więc zbieramy wszystko noob/buffem i to tyle

Cieszymy się szkatą i dropem z niej

 

Testowałem to pół miesiąca temu wiec nie wiem czy działa na 100% ale powinno

Licze Na +

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

wlasnie ze nie jak zabijesz to wtedy kicka wiec sie ogarnij a nie nabijasz posty

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Zaraz sprawdze jak sie uda do masz + ;]

Need +

 

 

Jeśli dałeś mi + to napisz w komentarzu a odwdziecze sie ^.-

 

 

 

Look, if you had one shot, one opportunity

To seize everything you ever wanted-One moment

Would you capture it or just let it slip?

Opublikowano

działa;D dzięki.

33ngryq.png

 

Tak, pewnie wydaje się to wam śmieszne, i zaczniecie mi tutaj protestować, że to nie moja realna fotka, lecz tu się z wami nie zgodzę, to jestem ja przed wyjazdem do Polski .

Opublikowano

Tylko jeżeli bijemy na 1 hit to odrazu nas kicka nie zdarzysz ubic bossa, wiec raczej nie przyda sie tut <_<

 

 

 

Nie uda się. Z 1 hit'a musisz uderzyc kilka razy. Za pierwszym cię wywali :)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

No nie wiem mi działa i niektórym osobom też działa a jak się za 1 razem nie uda to prubować pare razy aż się uda

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Nie kłamcie że działa, tak jak napisał 2@up

 

Trzeba walnąć kilka razy, ale za 1 razem kicka. 1hk na PL nie ma i nie będzie, zostaje tylko wywalanie bossów za mapę.

 

Więc jak nawet nie sprawdziliście, to nie mówcie o.O_O_o:O DZIAŁA!!!111

 

@edit Można kilkoma postaciami po 1 uderzeniu na każdą postać (chyba).

Opublikowano

Kamil skoro Ci działa prosimy o filmik nawet 10 -sekundowy :)

 

Też o tym myślałem parę dni temu, po spróbowaniu odrazu wywaliło, a tz "boss" został nie ruszony.

Opublikowano

Hmm nie nagram filmiku za słaby komp PS mi działało to pół miesiąca temu jak większości ludzi nie działa to żeby nie było spamu to do ZAMKNIĘCIA !

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Sprubujcie na Cliencie z 2008 roku tylko z 2010r wklejcie root.eix,.epk i locale_pl.eix,.epk i wtedy nie powinno kickac ! Tylko dodam że przez obejście !

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Sprawdziłem na priv i powiem tak.

 

1hit killer potrzebuje od 3-4 lub 5 walnięć w moba, co w PL walnięcie 1 raz i kick jest nie możliwe.

Czyli mamy rozwiązanie tematu.

Nie ma jak na razie 1hit killa na PL.

 

Ludzie ale wy z hackshieldem gracie że was wywala? o.O

 

A może usunięcie folderu hShield coś by dało?

Opublikowano

Jak nie działa jak działa . . .

 

Tu masz link do 1 hit killera i dmg hacku na każdy priv..

Wystarzcy do pack wrzucić.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/202411-dl1hit-killer-z-piesci-na-all-postacie-dmg-x6-ze-skilli-no-okolo-tyle-razy-dmg/

Opublikowano

Czekam na odpowiedz czy działa tak jak wcześniej mówiłem na cliencie z 2008 roku bo jak nie działa to do zamknięcia

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...