Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Taktyka Pvp Szamanem Healerem...


HardMyStyle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, widać że się napracowałeś ;)

Ziom, ale i tak to wszystko to coś więcej niż muzyka

Nie jointy, piwka czy nabita fifka

To sposób bycia bez zdobycia złotych gór

I sprzedania się jak dziwka

 

1420744981.jpg

Miłość, pokój, wzajemny szacunek!

 

No i oczywiscie...

 

Yhyhyhy!

 

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jak dla mnie poradnik dobrze napisany, czytelny postarales sie .

Tyllko zeby zrobic healera o jakim mowisz to trzeba duzo kasy.

Samo nno kosztuje 500kk a jak ty chcesz jeszcze abs na wszystkie profy to powodzenia;p

 

Wydaje mi sie ze powinienes dopisac ze trzeba tez miec itemki z intem bo to zwieksza obrazenia magiczne^^ tak wiec nasz healer bedzie jescze bardziej pro.

 

Osoboscie podziwiam ludzi grajacych ta profesja sam kiedys mialem healera i wiem jak ciezko ja rozwinac. Powiem tak poczatki sa trudne ale pozniej jak juz doczekamy sie skili na g to gra to tylko czysta przyjemnosc ;p Warto tez do broni wlozyc kd powtorki ^^

u1lc.png
Opublikowano

Jak dla mnie poradnik dobrze napisany, czytelny postarales sie .

Tyllko zeby zrobic healera o jakim mowisz to trzeba duzo kasy.

Samo nno kosztuje 500kk a jak ty chcesz jeszcze abs na wszystkie profy to powodzenia;p

 

Wydaje mi sie ze powinienes dopisac ze trzeba tez miec itemki z intem bo to zwieksza obrazenia magiczne^^ tak wiec nasz healer bedzie jescze bardziej pro.

 

Osoboscie podziwiam ludzi grajacych ta profesja sam kiedys mialem healera i wiem jak ciezko ja rozwinac. Powiem tak poczatki sa trudne ale pozniej jak juz doczekamy sie skili na g to gra to tylko czysta przyjemnosc ;p Warto tez do broni wlozyc kd powtorki ^^

No to troche odkopwałeś.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...