Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wojownik Potęga Czy Słabość


adu2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam woja słaby do pvp ogólnie nawet ciężko się nim expi... już bym wolał Rycerza Cienia lub łuka ;PP

 

PS.

SNAKEx raport za triple mogłeś to wszystko w jednym poście napisać

Opublikowano

WOJ TO POTEGA! Ja osobiscie kladlem kazdego przeciwnika na moim poziomie nie mialem najlepszego eq klata+18 i mieczyk +17 reszta +11 i mowie wam jak dobrze umeisz grac kazdego polozysz niestety zbanowali mi woja za respa:( ktos mi wbil na konto i noptorycznei byl na respie no i dostalem perma gmi miali gdzies ze jakeis inne ip bylo gdy ten koles walil no nic zal gmow ip z innego miasta ale to ja lol ale zabardzo odbieglem od tematu woj 2h rlz dlaczego? a dlatego ze ma dobry stun kilkyu sekundowy ktory zadaje jednoczesnie dmg toporek dobry na lucznika(praktycznie tylko z nimi mialem male problemy). dodatkowo ma fajne buffy i polozy kazdego . dotego ma niezle skile typu niszczyciel zbroi dziek iczemu jak to wejdzie przeciwnik ma seta jak +0

krzychu.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...