Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video-Tut+Voice]-Instalacja Nowego Easy Metin2!


emilo16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hm.. no trudne masz buty:D najlepiej wywal dysk, idz do kumpla podłącz i zobacz czy tam dziala, jesli tak to powinno ci dzialac.

 

 

 

 

@odświeżam

Opublikowano

Masz przeciez filmik? I uruchamiaj viste jako administrator, nie np. konto siostry tylko administratorskie :) Pozdrawiam daj +

Opublikowano

Jesteś zajebisty bo nie potrafisz wymówić dobrze patch updater "Pacz Uaer" WTF

 

PS

Wyjmij mikrofon z tyłka...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

jak słychać na filmiku tak powiem odemnie ------------------------------------- ty jesteś chyba chory na umyśle

1.co to za trud to zainstalować

2.nie wieże że ktoś nie umie klikać dalej

3.masz z 10lat po głosie i się nieznasz

4. netia to najlepsza firma internetu w pl najtaniej dobre łoncze 0 błędów zmienne ip

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Widać,mało na forum jestes, W 3 dni przynajmniej bylo 12 tematow, jak zainstalowac Em po 2 Nie mam 10 lat, chociaż nie dużo więcej,Netia to dobra firma, ale chodzi o fakt neo na tym forum. niestety po 3 chyba nie grasz na em2. Jesli ci sie nie podoba, to po co traciles czas na napisanie komentarza i obejżenia filmiku?

 

 

pozdrawiam

Opublikowano

Ładny TUTek +!

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

wszystko na adminu robie ;/

 

 

 

PPM i otwórz jako Administrator też miałem taki problem na Win 7 64 bit (chyba)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Opublikowano

@up

 

Nie działa bo nie umiesz robić a twój iloraz inteligencji nie jest wyższy niż 80 % lub masz komputer z epoki kamienia łupanego .. =.=

 

A osobie która założyła ten Wideo TuT chciałem podziękować :)

 

Jak narazie wszystko chodzi pięknie ;D

 

włanczałem i wyłanczałem metina i wszystko gra. .

 

bot sam mi się loguje :)

 

ale coś za coś ..

 

drobne rybki bierze na haczyk dopiero jak robaki się skończą ;//

 

ale jak ktoś zaczynał kiedyś na fb takich jak 0.1.3 to żaden problem ;)

 

dawno nie grałem na takim botku ;)

 

ale ważne ,że wszystko gra ;)

 

__________________________________________________________

 

Dla tych którzy chcą ,źle skomentować ten temat to proszę się wstrzymać z wypowiedzią ..

 

Jeżeli wam bot śmiga noto super ! i proszę nie na rzekać !

 

Kiedyś był tylko fish bot 0.1.3. i nikt z nas nie narzekał ..

 

a radość widniała na naszych twarzach :)

 

________________________________________________________

 

Jeżeli bot przez noc ładnie bd mi śmigał to bd mniał w sygnie linka do twojego TuT'a ;)

 

_________________________________________________________

 

Pozdrawiam !

 

Allien

bleach%20tag.png
Opublikowano

Mam taki problem. Do dzisiaj em2 śmigał Mi bardzo dobrze, lecz teraz gdy chcę go odpalić to wyskakuje mi aktualizacja automatyczna em2 i pobieranie nic się nie rusza.

Wie ktoś może co zrobić aby ominąć tą aktualizacje ? Lub coś z tym zrobić, żebym mógł znowu odpalić em2 i sobie grać ; )

Opublikowano

re-install em2 i metka

 

 

 

Allien, naprawde cieple slowa, dzieki:) A co z tym tutem w sygnie :D

 

 

 

Jak ktos bedzie mial problemy z włączeniem nowego metka i ominięciem aktualizac to nagram 2 wideo

 

 

 

pozdrawiam

Opublikowano

@emilo16 mam jeszcze jeden mały problem.

Ostatnio coraz częściej wyrzuca mnie z gry lub wyłącza metina,

wcześniej prawie wcale taka sytuacja nie miała miejsca.

Wiesz może co jest tego przyczyną ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...