Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Udalo Mi Sie ! Metin Sie Nie Wylancza


kickusxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.. odpalenia EM nie bedzie trudne^^

wienc

-odpalemy EM

-nastepnie uruchamiamy tyle metinow ile wlezie

-po wlaczeniu nie wszystkie sie wlanczaja wylanczamy nastepnie zostawiamy tylko 1

-logujemy sie do gry milimalzujemy metka i dajemy fukncje logowania

-zachwile sie metek wylancza i wlancza sie sam znow

-powinno nas zalogowac i nie byc scinki

jak co to dopracuje podanik bo pisalem na szybko

Opublikowano

witam.. odpalenia EM nie bedzie trudne^^

wienc

-odpalemy EM

-nastepnie uruchamiamy tyle metinow ile wlezie

-po wlaczeniu nie wszystkie sie wlanczaja wylanczamy nastepnie zostawiamy tylko 1

-logujemy sie do gry milimalzujemy metka i dajemy fukncje logowania

-zachwile sie metek wylancza i wlancza sie sam znow

-powinno nas zalogowac i nie byc scinki

jak co to dopracuje podanik bo pisalem na szybko

Ale pojeb , każdy chyba wie ? :huh: :unsure: :rolleyes: :mellow: :angry: o.O

za duża sygnatura

Opublikowano

Wywala tych którzy mają źle ustawionego bota albo coś źle zainstalowane...

Jak ktos ma od kawas to wszystko ładnie śmiga

k2i73k.gif
Opublikowano

Chuja działa..

Już robiłem wszystko, co się tylko dało Frameworki i inne duperele.. torrentowanie metina, 4591891x wgrywanie EM2, i ch*j...

A przed HS3 co miałem od Andrzeja, wszystko ładnie śmigało...

Zbieram +, jeżeli masz dać minusa, to lepiej nie dawaj nic...

 

<333 M . Z

Opublikowano

Wielki +! Przyda sie.

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Problem? .. Mam taki, że włączam EasyMetin2, utworzone przez andrzejt17.. Normalnie loguje do gry.. Następnie wybieram postać, po wybraniu ładuje się pasek, załaduje się i M2 się wyłącza.. Prosze o pomoc.. Blokuje HS ??

Już robiłem wszystko, co się tylko dało Frameworki i inne duperele.. torrentowanie metina, 4591891x wgrywanie EM2, i ch*j...

A przed HS3 co miałem od Andrzeja, wszystko ładnie śmigało...

Napisał to Michaell15

Ten sam probem : (

Opublikowano

UP:

Musisz ściągnąc ze str.

http://www.easymetin2.com/pl/homepage.html

lub klik TU

Justin Bieber: Pan bóg* powiedział, że jestem najlepszy.

Eminem: Ja nic nie mówiłem.

* - błąd zrobiony celowo. Bóg jest tylko jeden.

Opublikowano

witam.. odpalenia EM nie bedzie trudne^^

wienc

-odpalemy EM

-nastepnie uruchamiamy tyle metinow ile wlezie

-po wlaczeniu nie wszystkie sie wlanczaja wylanczamy nastepnie zostawiamy tylko 1

-logujemy sie do gry milimalzujemy metka i dajemy fukncje logowania

-zachwile sie metek wylancza i wlancza sie sam znow

-powinno nas zalogowac i nie byc scinki

jak co to dopracuje podanik bo pisalem na szybko

 

nie no, mialem nic nie pisac, ale nie wytrzymam. CZLOWIEKU wez sie ogarnij, slowniki sa powiem Ci, ze nawet AUTOMATYCZNE!

nie da sie tego czytac...

pozatym kompletnie niezrozumiale to napisales wez edit jakis zrob, o matko

K.

Opublikowano

Ja robię wszystko z instrukcja i mi nie pomaga otwieram 3 metki i wszystkie 3 się ścinają i po chwili się wyłączają PROSZĘ O POMOC!!.Dam +

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

Opublikowano

NOWY TUT ZAPRASZAM:

http://www.mpcforum.pl/topic/215273-hot-mega-tut-widac-eq-na-mhdmg-nie-loga-hit/

 

Działa wszystko



  • MH
  • DMG
  • Jest EQ
  • Nie loga
0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam taki problem...- odpalam Em2 . wszystko tak jak w tutku u andrzeja. jednak kiedy otwiera sie metek , po chwili metin sie zawiesza i sie wylącza. Mam windows 7 i 64 bit . Co zrobic ? Sposob kickusa nie pomógł ....

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...