Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jutrzejsze Zmiany + Koniec Z Boceniem?


Treej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzeju, ty zawsze umiesz pocieszyć :)

Jeszcze na plu go nie ma a ty piszesz ze masz rozwiazanie :D

 

niczym kevin mitnick polskiego metina ^^

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hehe andrzej juz wszystkim pokaze

to wielka rewolucja jako osoba jestes ogolem najbardziej znanym hmm.... sposrod hackerow nie wiem jak cie nazwac w metinie w calej polsce brawa:D:D

a ci z teamu metin moga mnie w dupe pocalowac xDDD

sstwc.jpg

Opublikowano

Gorzej By Było Jakby Andrzej Był Po Stronie PL A Nie Cheaterów O_O

 

lol :D ale tak nie jest i myśle że endriu nas nie zdradzi ;>

Opublikowano

@ MixXSie jak chcesz server 25 wystarczy że skopiujesz nowe jutrzejsze root z packa i metin2client.bin dzisiejsze tak jak napisał kamer i będzie chodziło :)

18706.png

25601024773252.gif

Opublikowano

Czemu wy myślicie że serwer wystartuje o 12 w nocy?

nie rozumiem was.

pisze że PODCZAS PRZERWY TECHNICZNEJ czyli jutro około 11 będzie serwer.

Poza tym gadałem z andrzejem i mówiłem mu ze na UK maja HS3 i udało mu się go obejśc więc to kwestia czasu na PL.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

jakby Andrzej stał po stronie pl to by nawet tu już nie pisał tylko by se tera w coś pykał :rolleyes:

Opublikowano

hs działa od strony serwera ułomki więc wam em2 nie będzie działać bez specjalnego obejścia jak nie pobierzecie hs3 to wam metka wywali

Opublikowano

@up

 

Rozwalieś mnie hahah.

To jest tylko takie wirtualnie.

 

Nie odchodź tak od tematu :-). Ja się nie nawie w jakieś niby wirusy jak niektóre dzieci więc skąd miałem to wiedzieć?

Dzisiaj rano już dali patcha na hs3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...