Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bot][New]Di]Easymetin2 0.1.12.1705 (Mod 1.2) Dla Metin2 Pl ,De,Us I Uk (Z Mh)


ps19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich userów.Otóż jako, że Andrzejt17 zepsuł się komputer postanowiłem spolszczyć specjalnie dla mpcforum.pl bota EasyMetin2 0.1.17.1705.Jest to wersja która działa na wersji PL,DE,US i UK (z MH)

 

 

Co nowego w tej wersji w porównaniu do wersji 0.1.6.1509:

-Dodano FishBota.

-Dodano SpeedHacka.

-Przywrócono funkcję Multi-Clients (nie wiem co to jest).

-Naprawiono kilka Bugów.

-Dodano MultiHack`a (NEW !!!)

 

Download

Easymetin2 0.1.12.1705 (MOD 1.2)(z MH)

http://www.megaupload.com/?d=V1STC815
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f6e58b86265f239eef9b9ccd50108a2de10cb1e3b3be3479edaf881cf295b39a-1284404712

 

Patch dla Metin2 PL (MOD 1.2)(z MH)

http://www.megaupload.com/?d=8V4S22C1
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=15ff9787048ccf9bc5302a234859f7e8bea8e3cda81b1e6deb330535c474826f-1284404968

 

Wymagania (by Andrzejt17 (chyba mnie za to nie zabijecie B))):

 

 

• Najnowszy, dostępny .NET Framework dla Twojej wersji systemu (TYLKO najnowszy).

http://www.dobreprogramy.pl/NET-Framework,Program,Windows,17635.html

 

• Najnowszy, dostępny Windows Installer dla Twojej wersji systemu.

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Installer,Program,Windows,12255.html

 

• Service Pack 2 lub 3 dla Windows XP (nie jakieś modyfikacje typu BlackWindows itp.)( Nie daje linka wytarczy zwyczajna aktualizacja Windowsa)

 

• Maszynę Java dla Windows

http://javadl.sun.com/webapps/download/AutoDL?BundleId=41737

 

 

 

Instrukcja:

 

 

-Pobierz najnowszego Metin2

http://metin2.pl/main/download

-Zainstaluj Metin2 i storentuj.

-W ustawieniach gry upewnij się, że opcja "Use software Cursor" jest odznaczona.

-Pobierz najnowszego EasyMetin2 (link UP).

-Pobierz najnowszego patcha by Andrzejt17 (link UP).

-Zainstaluj patcha.

-Zainstaluj EasyMetin2.

-Ciesz się grą xD.

 

 

 

Czym więcej + tym lepsze owoce mojej pracy !!!

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A to Easyhelper to co to jesli mozna zapytac ??

 

MAM PROBLEM, PISZE ZE TWOJ KLIENT NIE JEST ODPOWIEDNI ZEBY DZIALAC Z EAST METIN, A NORMALNIE PODAJE SCIEZKE DO METIN2CLIENT.BIN NA METIN2.COM

Opublikowano

dodaj na inny hosting,z tego nie moge pobrać.

placki

[/snapback]Masz jakiś problem z komputerem ?

napisz chętnie Ci pomogę :)

GG : 964688

pomocy

http://www.mpcforum.pl/topic/272286-pytanie-cookies/

 

O fak ! Maniek został globalem ! chyba przestane pisac posty !

Opublikowano

Czy był przerabiany niemiecki czy polski EM2??

 

Edit// OK nie było pytania

 

Jak na pierwszy raz to dobrze go spolszczyłeś , ale znalazłem kilka błędów

64039129.png

 

 

ps19.png

 

Ogólnie brak polskich znaków wszędzie , oprócz

 

aleg.png

Opublikowano

Co do błędów języowych to postaram się to naprawić,a helper to potem

Opublikowano

działa na UK na którym jest HackShield 3...? jak tak masz limit + codziennie a jak nie, bo zanim napiszesz że dziala na UK to raczej sprawdź... za chwile editne

ae1d1005fe.png


Opublikowano

MPC22-Zainstaluj poprawnie patcha jak go instaluesz to może wskazałeś złą wersję B)

ziomek256-To samo źle zainstalowany patch albo HackShield na który nic nie poradzę

Opublikowano

MPC22-Patch ma być zainstalowany w np. C://Program Files/Metin2 a nie w C://Program Files/Metin2/pack

Najlepiej zainstaluj wszystko na nowo (metin2,em2,patch)

 

 

Zmieniałem hosting na megaupload bo tamten niektórym nie dzialał

Opublikowano

Pomóż - zrobiłem to co napisałes i teraz gdy wchodze i wpisuje pasy to pisze mi że jest to wersja dla pl'a a ja mam niby de ,a gdy łącze sie przez de to pisze że nie jest to de ...

Opublikowano

Oo widzę, że konkurencja rośnie ;]

 

Widziałem też ładnego faila, takiego, że straciłeś konto xDD

 

Już zasysam Twoje dzieło i obczaje, czy nie ma w nim czegoś mojego ;]

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Co prawda Noob Char ale szkoda mi 65 lvl`a zapomniałem wyczyścić Historię>konto odzyskałem bez EQ i ze statusem -20 000 Okrutny.Chyba wćisne je na allegro albo zaminie się z kimś za konto 60 lvl z dobrym EQ.

 

To nie handel tylko przykład co zrobie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...