Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Kryształowa Komnata | Smok | Nowe Zbroje Na Metin2 . Pl Zapowiedź Czy Fake?


xbandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

YMIR już jakiś czas temu ogłosił swoim licencjatom o rozpoczęciu prac nad nowymi zbrojami dla wysoko LV postaci. Jak dotąd GF ściga sie z innymi serwerami jednak zaskakuje całkowita odmiennością to powoduje że gracze z innych serwów zaczynają doceniać wersję GF.

Nowe Zbroję będą bezpośrednio związane z Kryształową Komnatą znajdującą się na 2 piętrze Niebiańskiego Lochu (PL: Grota Wygnańców). Komnatę zamieszkuje BOSS Lv97 Niebiański Smok (PL: zobaczymy co GF wymyśli za nazwe) z którego będzie trzeba wydropić 'wymagane składniki' potrzebne do

stworzenia zbroi. Samo wejście do Komnaty będzie potrzebowało użycia KLUCZA który zostanie dodany jako rzadki DROP do MOBów z 2 pietra Groty.

Sam proces zdobycia/tworzenia zbroi jest nieznany.

Można jedynie spekulować widząc ich graficzna podobiznę do zestawu z 66Lv, że owe składniki będą potzrebne do uszlachetnienia 'stalek+9' do 'nowych zbroi=0' lub będzie to forma questu polegająca na skompletowaniu odpowiedniej ilości lub rodzajów składika. Jak wiadomo GF ma wolną rękę i wszystko może być inaczej niż zamierza sam YMIR (co widać po całkowitej przeróbce groty~czyli dropa w niej zawartej, charakterystyce mobów i dodaniu nie zaimplementowanego dotąd Bossa)

Sama zbroja prezentuje się dosyć ciekawie, choć szkoda że wykorzystuje już znany nam model stalek tyle że z nową teksturą i interesującym nowym efektem błyszczenia w postaci niebieskiej aury i wodnych bąbelkach...

 

PS. TO NIE SĄ INFORMACJE Z ŻADNEGO PRIWA - TE ZBROJE NIE SĄ JESZCZE ZAIMPLEMENTOWANE NAWET W KOREI - TO TYLKO NEWS JAKI DOSTALI LICENCJACI.

 

new_armor_female_sin_14.jpg

new_armor_female_sin_12.jpg

new_armor_female_sin_7.jpg

new_armor_male_sin_8.jpg

new_armor_male_sin_4.jpg

new_armor_female_warrior_31.jpg

new_armor_female_warrior_6.jpg

new_armor_female_warrior_3.jpg

warrior01.jpg

warrior03.jpg

male_mage_11.jpg

male_mage_9.jpg

mage09.jpg

mage01.jpg

mage05.jpg

male_sura_8.jpg

male_sura_4.jpg

sura01.jpg

sura04.jpg

 

Podobno będzie niedługo wprowadzane na US

Zaczerpnięte z iquiron.com oraz board.metin2

V 3 grota oraz smok

Grota_Wygna%C5%84c%C3%B3w_2.jpg

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie by było gdyby dali to na PL'u :P Było by ciekawiej grać i więcej możliwości do zrobienia :D

Kurt Cobain [*]

Paul Gray [*]

" Who's the fuck is Justin Bieber ?! " - Ozzy Osbourne ;*

 

Mój kanał na YouTube :)

AnimeMt2 Wojownik Body 56 Lv + OFF

21b0mf7.jpg

Opublikowano

Super , nareszcie jakieś zmiany :) już nie mogę się doczekać (ale co nam z tego jak boty opanowały metina2 )

2urpe1k.png

 

Daj + :)

Opublikowano

Dzieki za info + chociaz mysle ze i tak bez sensu jest wprowadzenie takich zbroi na PL. Jest okolo 5 stalek +9 na kazda klase na kazdym serwie wiec nawet stali +9 malo kto ma a co dopiero taka niebianke xD

Opublikowano

gdyby wprowadzili to moze ceny stalek+9 by byly mniejsze bo to juz by nie byla najlepsza zbroja, ale z drugiej strony moga podrozec bo beda duzo je kupowac zeby zrobic lepsza zbroje ;D

13032777318975834031.gif

Opublikowano

up to zależy od serwera ;)

na s13 akurat potaniały złodzieje a party po starych cenach

jeszcze kilka dni i wszystko zejdzie w dól jak ludzie będą dużo dropić ;p

Opublikowano

A najgłupsze z tego jest to że te zbroje wyglądają jak stalki tylko są niebieskie <_< lepiej by było jak by zrobili całkiem inny wygląd tych zbroi :P

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

A najgłupsze z tego jest to że te zbroje wyglądają jak stalki tylko są niebieskie <_< lepiej by było jak by zrobili całkiem inny wygląd tych zbroi :P

 

 

dokladnie, to akurat jest bez sensu :P

ale jak juz maja byc te to nie bd narzekal ;) wazne ze bedzie cos nowego ;d

Opublikowano

Lol, to już jest w metin2 od z8games :D :D :D :D :D, troll. Info było już w kwietniu, że update z tymi zbrojami będzie w czerwcu, i było.

Innym razem.

Opublikowano

wątpie czy to prawda bo jak by robili nowe zbroje to napewno nie były by podobne do stalek

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

już to gdzieś widziałem..

 

szmaragdowe stalki - był taki tutek z tymi zbrojami

 

ale zanim to trafi na PL'a, to ja emerytury doczekam ;d

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Takie zbroje są na Reborn Of Metin2. Nazywają się tam platynami ale jaka jest prawdziwa nazwa to nie wiem. Wiem tylko że trudno w kit ją zrobić ;) Myślę że na PLu fajnie by to wyglądało ale czy ktoś to zrobi ? xD

Opublikowano

Mogliby nowe .gr2 zrobić, do tego zajebistą teksture, a nie to co juz my dawno mamy na privach xdd

ale coz poradzic 'podobno' sie staraja...

classes06.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sa takie zbroje na jednym z prywatnych serwerów, CandyLongju, Włoch ;)

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...