Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Komp Wyłączony Ale Expbot Włączony ;]


matex96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuje UP ^^:)

 

A co do tematu to dziękuje :) Teraz już nikt się mnie nie czepia ze komp wlaczony caly dzien ^^:D

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sposób dobry nie dawno go odkryłem ale, właśnie gdy się zalogowałem na kompa to metin się wyłączał i myslałem że sposób nie działa, teraz się tylko upewnić ;], dzięki stary

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Jakim cudem moze kurwa dzialac nie wkrecaj ;)

Ciekawe z czego sie kurwa Procesor czerpie >?

sama karta sieciowa ;)

Pzdr mozliwe tylko na routerze

A samym kablem lan GOWNO DA

bo niema procka i ramow ogolnie nie mozliwe PZDR

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

Jakim cudem moze kurwa dzialac nie wkrecaj ;)

Ciekawe z czego sie kurwa Procesor czerpie >?

sama karta sieciowa ;)

Pzdr mozliwe tylko na routerze

A samym kablem lan GOWNO DA

bo niema procka i ramow ogolnie nie mozliwe PZDR

Ta a co router "rozgrzewa" procesor ? już prędziej na kablu pójdzie bo nie rozłącza neta a w trybie wstrzymania procesor działa jednak w mniejszej skali więc nie pierdol bo jakby się wyłączył procesow to by się wyłączył również komputer <_< .

Opublikowano

w trybie wststrzymania idioto nic nie dziala ;) siedze w tym 3 lata wiem ;)

Tylko dysk pracuje ;)

A na routerze sama sie trzyma tak samo sie stawia serwy na routerze

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

@UP jak on niby ma Ci zrobić ss lub filmik na " uśpieniu " ??

 

@TOPIC

Z tego co wiem, jest to nie możliwe żeby procek, ram śmigało na " uśpieniu "

Wydaje mi się że to fake, może się mylę..

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Ogólnie gdy odpalasz stan wstrzymania to komputer działa lecz pobiera mniejszą moc.

Więc raczej wszystkie instrumenty nie mają problemów z poprawnym działaniem.

9368_gold.png

Opublikowano

a ja mam problem gdy klikne stan wstrzymania to mi komputer się wyłancza ;/

 

Czy na pewno dajesz "stan wstrzymania?

Jak Ci się komp wyłącza to może używasz trybu "Hibernacja"

Stan wstrzymania a Hibernacja są podobne a zarazem miedzy nimi jest wielka różnica.

 

W stanie wstrzymania komputer pozostawia wszystkie informacje w pamięci RAM, po czym wyłącza część urządzeń m.in. monitor, dyski twarde,nagrywarki oraz zmienia tryb pracy procesora.

Efektem całego procesu wyłączenia niektórych podzespołów oraz zmianą "charakteru" pracy jest kilkukrotne zmniejszenie poboru mocy!

 

W Hibernacji komputer jest wyłączony a jego cała pamięć "tymczasowa/ulotna" która znajduje się w pamięci RAM zostaje zapisana na dysku twardym.

Gdy powracamy z trybu hibernacji dane tymczasowe/ulotne zostają z powrotem wprowadzone do pamięci RAM powodując że stan komputera jest taki sam jak przed przejściem w hibernacje.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

Tyy a ja mam pytanie zrobie Wsrzymaj ,a jesli odlacze ladowarki od neta ? : )

To co ?

 

LAdowarki tez prad pobieraja....

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

bo komputer sie ma wylaczyc UP

I tak odemnie

TO JEST FAKE

Pzdr ;)

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

To działa tylko na lanie... trzeba mieć kabel podłączony bezpośrednio do kompa!

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

To wkoncu fake ? Czy działa ? o.O

Dobre by było bo jak bym zostawił na noc to starsza się nie skapnie ;d

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mi To Nie Działa Daje Stan Wstrzymania I Modem Mi Się Wyłancza ;/ .....

sygna4.jpg

Sygna by me

 

 

Posty:

50[OK]

100[OK]

150[OK]

200[x]

250[x]

 

 

Zbieram -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...