Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Komp Wyłączony Ale Expbot Włączony ;]


matex96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@PerrPB tak dokładnie..

 

@Tokajo

 

Nie wiem jak tam jest na viście.. wiec nie pomogę.

Nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mały offtop :) Czy zadziala to przy liveboxie (net od TP.SA)

ani2yg3ag5.gif

prosperion_20752_9.png

Powered by Windows 7 => www.go-windows.de

Opublikowano

Mały offtop :) Czy zadziala to przy liveboxie (net od TP.SA)

 

Jak ja mialem neta od NEO . To nie dzilalo : )

Czyli Ci też nie będzie

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Opublikowano

Testne dzisiaj w nocy jak co to dam wam jutro edita czy działa bo mam watpliwosci jak narazie co do tego ;P

@edit

Nie działa

Opublikowano

to nie działa nawet dla tych co maja rutery bo np kolega wieczorem włączył pobieranie pliku (ma ruter) a ze pliki razem bo kilka bylo a razem to niecale 5mb i bylo 1% dal stan wstrzymania i jak włączył kompa to nadal bylo 1% czyli nic nie robi wtedy komp a ci co maja neostrade to net sie rozlancza jak sie da stan wstrzymania wiec tut do kosza chyba ze dasz cos aby mi np na neo nie rozlanczalo neta to bylo by miod malina

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

@Autor

 

Napisałeś, że nie działa na Windows 7 ja mam Windowsa 7 32Bity i Normalnie działa należy dać:

 

Start ----> Strzałkę w Prawo Obok przycisku ZAMKNIJ ----> Uśpij :)

 

Komputer wtedy jest tak jakby na Staniu Wstrzymania.

 

SS'y:

 

12_wqxrpr.jpg

Opublikowano

Mojemu koledze nie działa to na trybie uśpij.. bo wtedy od razu przy wyłączaniu wywala mu z metina...

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Mi to nie działa. Specjalnie zapisałem ilość expa ile bot miał, włączyłem i uśpiłem kompa. Przychodzę po 2h patrze wyjebało jakiś błąd i expa tyle samo.

y5r5.png

Opublikowano

synek,fajny sposób tylko ,że mam XP i jak wchodze po nocy to wyskakuje error o treści LOG ERROR

znalem to prędzej nie dam Ci nic

bo mi to nie działa!

 

PS. Mam Routera załączonego

placki

[/snapback]Masz jakiś problem z komputerem ?

napisz chętnie Ci pomogę :)

GG : 964688

pomocy

http://www.mpcforum.pl/topic/272286-pytanie-cookies/

 

O fak ! Maniek został globalem ! chyba przestane pisac posty !

Opublikowano

Ja mam neta podlaczonego to telefonu.I jak robie stan wstrzymania to internet rozlacza sie.

 

 

Jest jakis sposub zeby dzialal ?

Opublikowano

@ UP.

Niestety nie.

@ TOPIC.

Działa tylko i wyłącznie na bezpośrednim kablu lan. Ja mam z liveboxa i od niego kabel lan do pc to przy stanie wstrzymania neta po około 5 minutach rozłącza :)

Jak na teraz dla osób które nie maja bezpośredniego kabla lan do pc nie ma rady :)

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

no i niedziala a tak sie napalilem ;/ szkoda autorze tematu moglbys napisac jaki masz windows xp ? home?

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

Nie ważne jaki system, i tak i tak nie będzie działał net, chyba, że masz przez kabel lan i bezpośrednio ;D

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Ja mam Windows xp home edition i bezpośredni kabel lan i działa mi net na wstrzymaniu 24/7 ;]

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie jestem pewien ale chyba kiedy klikniemy stan wstrzymania lub uśpij u nowszych systemów po jakimś czasie internet przestaje działać :)

 

Taak dokladnie :) sam juz probowalem i wylacza neta

sygnaturkalow.png
Opublikowano

Komputer -> Właściwości -> Sprzęt -> Menadżer urządzeń -> Nasza karta -> Właściwości -> Oszczędzanie energii -> odznaczamy opcje nr 2.

Myślę ze pomoglem. Nie chce + ani -. Jebie mnie to ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...