Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zarobić W Tydzień 200K Na 60+Lvlu


Yokushi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

 

 

Dziś zaprezentuje wam poradnik o nazwie " Jak zarobić 200k w tydzień na 60lvlu + "

 

1.Będziemy potrzebować:

- 4x mental level 20 z eq +6 i silnym na m1. I postać +60 lvl

- Easy metin2.

Przejdźmy do sedna.

 

A więc tak.

 

4 x wojownik mental dajemy do Łatwych lochów małp. Ustawiamy ich w miare daleko od siebie , i włączamy opcje z autolurowaniem.

 

Dziennie uzbierasz około 50 medali. ;)

Każdy sprzedajesz za 300k. Zalezy od serwera.

Jak poradzić sobie z levelowaniem naszych droperów?

Poprostu na tym 66lvl robimy gildie i dajemy do niej naszych droperów. I zaznaczamy opcje Z oddawaniem expa.

 

Co robisz na 60lvlu + ?

 

Dropisz kd +4 , dropisz kamyki duchowe ( na Deimosie chodzą po 33kk)

lub kupujesz dobre itemki i idziesz na DT. Mozesz nieźle zarobić.

 

I to tyle. Życze miłego zarabiania . Pozdrawiam Youkushi.

Poradnik napisany krótko zwięźle i na temat. ;)

ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ MOJEJ ZGODY !

Zbieram minusy (-]

Opublikowano

zgadzam sie z @UP

 

tematow od groma i sa lepsze i mozna jeszcze wiecej zarobic

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

bylo wiele razy a tak wgl to ja wole dropnac sobie medal konny na postaci 18lvl i bedzie on warty wiecej niz 200k :P ogolnie to ciezko teraz z medalami bo biega pelno botow... w lochach na kk itp... tutow tyakich bylo mase...

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano
Napisano dziś, 19:41

 

MPC Member II

 

 

GrupaProUser

Postów533

Rejestracjasob, 08 sie 09

Płeć:Mężczyzna

Lokacja:brak informacji o miejscu zamieszkania

Ja mam podobny lvl (66)

Obóz mam full eq +9 poza stalą +9 bo mam boga+9.

Jak uzbierałem kasę?

O małżach zapomnij nie opłaca się. Lepiej otwierać.

Wszystko zależy od tego jakiego masz kompa. Ja np uruchomię na jednym kompie 8 metinów i jest nawet ok.

Więc:

4x mental level 20 z eq +6 i silnym na m1. Ich dajesz na loch małp.

Jak ich ustawić?

Em2 ma wallhack wiec wchodzisz do loch i masz skręt w lewo lub możesz iść do przodu.

Ty wchodzisz w ścianę tak że jak wciśniesz w bocie na auto to zęby brać wszystkie mały dookoła na 3 korytarzach.

Dziennie uzbierasz około 50 medali.

Każdy sprzedajesz za 300k (na s11 tak robię) 50*300=15kk

Jak poradzić sobie z levelowaniem naszych droperów?

Zakładamy gildię postacią z wyższym levelem i dajemy tam boty.

Najpierw oddajemy expa samemu a później ustawiamy automatyczne w bocie.

Wystarczy tylko shop bot żeby się nie przemęczać i 2 konta z shopem.

http://www.mpcforum....tshopbot-by-cj/

Jedyne to fatyga żeby się przejechać z m1 do m2 i do lochu po medale

Co robisz na normalnym koncie?

Albo dropisz kd+4/kamyki duchowe albi chodzisz na DT gdzie za niską ceną można nieźle zarobić.

jersli się postarasz to w tydzień zarobisz te 200kk

 

 

 

 

W ogóle nie ściągniete..

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

Czyli według cb nie est to dziwne że piszę takiego posta a godzinę później stok robi tuta?

Przeczytaj dokładnie i porównaj.

U mnie mowa o 4 droperach na medalach i u niego też.

Ja pisze o 50 medalach to on tez

cena 300k? to samo

A co do postaci z wysokim levelem to ja pisałem o dorpieniu kamyków i kd+4.

A co pisze autor? to samo.

U mnie jest to bardziej urozmaicone a autor chciał zrobić pierwszego tuta ale mu się nie chciało.

Nie wiem jak można nie zauważyć takiego podobieństwa, które jest wyraźne.

Kto wymyślił rangę pijawka? :D. Trafione :-)

Opublikowano

Nie wiem czy mój komentarz jest tu potrzebny ale ok...

Nie jest to spam to powiem już na wstępie...

Jest to ogarnięcie gnojarni...

A więc:Kur... , Cholera jasna...Przestańcie spamować tymi tematami:ustaw 3x mentala w lochu małp a inną postacią FB/metki to już się nudzi a potem moja skrzynka zaspamowana:"Ej weś potklei muj temat z zarabianiem w metinkusrinku bo jest super i wwogule mozna zarobic 100k w 4dni i jest fajnie miec mnisiom+2..."

Więc Mówię w imieniu 90% USERÓW MPC działających w dziale METIN2 ! Przestańcie tak spamować!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Pierdolcie się dzieci. :) Mnie to jebie czy + czy - ! Jaracie sie tymi plusami. Noi co to wam da ? Orgazm ? hm ? Mnie to jebie ! Tyle wam powiem ! Aha i ten poradnik niesciagniety noobki.

Zbieram minusy (-]

Opublikowano

@up

 

Ubogi masz słownik <_<

 

@topic

 

Zgadzam się tematów jest groma i tylko 200k w tydzień?? Nawet jest na 200kk w tydzień :)

12381569.png

 

"Już się nie boję nic mnie nie czeka , smutny finał człowieka który zapada w etap"

Opublikowano

200k w tydzień ?

Więcej mam za 1 medal konny.

 

Widzę już 50 temat "Jak zarobić xxx kk w ciągu tygodnia"

Prawdę mówiąc to każdy od każdego kopiuje i tylko trochę swojego do tego wklepuje.

9368_gold.png

Opublikowano

@UP zeby chociaz tam bylo cos od siebie a to nieskaldnie posklejane sposoby ktorych w ch.. cholere sie porobilo teraz na 4um

 

 

RADA prosta pobanowac te nupy i zamknac reje na jakis czas i bedzie spokuj ;p

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...