Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zarobic W Miare Szybko 450Kk? Prosze O Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie,potrzebuje 450kk na stal+7 z kd+4 i bonem 1,5k PZ, i wgl na kolejne itemy,ale jak to zarobic w miare szybko?Mam woja 68 lvl mental pro eq,ale ciezko metki walic w lesie bo wolno rozwalam i tak duzo ludu,myslalem o dropie 35 lvl do m2 ale kamyki duchwoe nie dropia ;/, malze : na nich to zarabialem majatek ,ale tera przez boty ceny spadly do 400k to wielkie gowno...jak by kosztowaly 1,2kk to juz cos ... Em2 tez nic bo kk 200k smieszne ceny ,jaki radzicie szybko sposob na zarobienie tej kasy , prosze o szczegolowe odpowiedzi oraz czas ile bede tym waszym sposobem zbieral ta kase... :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam podobny lvl (66)

Obóz mam full eq +9 poza stalą +9 bo mam boga+9.

Jak uzbierałem kasę?

O małżach zapomnij nie opłaca się. Lepiej otwierać.

Wszystko zależy od tego jakiego masz kompa. Ja np uruchomię na jednym kompie 8 metinów i jest nawet ok.

Więc:

4x mental level 20 z eq +6 i silnym na m1. Ich dajesz na loch małp.

Jak ich ustawić?

Em2 ma wallhack wiec wchodzisz do loch i masz skręt w lewo lub możesz iść do przodu.

Ty wchodzisz w ścianę tak że jak wciśniesz w bocie na auto to zęby brać wszystkie mały dookoła na 3 korytarzach.

Dziennie uzbierasz około 50 medali.

Każdy sprzedajesz za 300k (na s11 tak robię) 50*300=15kk

Jak poradzić sobie z levelowaniem naszych droperów?

Zakładamy gildię postacią z wyższym levelem i dajemy tam boty.

Najpierw oddajemy expa samemu a później ustawiamy automatyczne w bocie.

Wystarczy tylko shop bot żeby się nie przemęczać i 2 konta z shopem.

http://www.mpcforum.pl/topic/197190-botshopbot-by-cj/

Jedyne to fatyga żeby się przejechać z m1 do m2 i do lochu po medale :D

Co robisz na normalnym koncie?

Albo dropisz kd+4/kamyki duchowe albi chodzisz na DT gdzie za niską ceną można nieźle zarobić.

jersli się postarasz to w tydzień zarobisz te 200kk

Opublikowano

jest sporo temacików o kupowaniu i sprzedawaniu przedmiotów od botów może to ci się przyda dziennie możesz nawet zarobić do 100kk ale musisz co jakis czas byc przy komputerku;]

Lubię placki. :D

Opublikowano

Ja Szybko Zarabiam na 6 botach w M3 ale to zalezy od szczescia mi dropi ok 2-5 fms przez noc 1-2 riby 5-10 koziki 5-10 jesionek 1-3 antyk wiec kaska ladna ale to wszystko zalezy od srednich ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...