Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Poziom Koło Rangi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i kamer jak zwykle wszystkich zgasił xD

@UP 8 xD mówisz że przez chwile tak? czyli sie jednak wyświetla bez lipeczki. A że sie po chwili chowa to już jest coś zrobione ( pisze może nie zrozumiale ale sam tego do końca nie kminie ) a jak by wyłączyć tą opcje chowania sie lvla? jeżeli ktoś znajdzie przyczyne dlaczego sie chowa to napewno dojdzie jak to wyłączyć :DD

 

Dziękuje dobranoc poprosze + xD

 

A może on wykupil pliki serwerowe z 2010 od GF ? wtedy już były lvle ładnie obok postaci ;] zgadzały by sie wierzchowce tekstury i nawet kolor hwanga jest ciemniejszy jak sie dopatrzycie ( to było zmieniane razem z czcionką na tahoma )

Opublikowano

Kolego.. o czym ty marzysz... ? Pliki od GF? Nawet nie można wykupić licencji na ItemShop bo jest jedna licencja od Ymiru na jeden kraj.. W Anglii są dwa serwery globalne a dlatego, że jeden jedzie na licencji angielskiej a drugi gdzieś z afryki jakieś innej teraz nie pamiętam...

naskrotydopiekla11.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...