Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zuiaipk ! No-Hamachi ! Hot! 24/7 Bez Lagów!


KrzysieQ1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nie dostosowany drop kasy do cen ? Człowieku ogarnij sie wychodząc z dzikusów miałem 100kk a wbiłem 30 lvl...

Zastanów się pare razy zanim coś napiszesz i zagraj dłużej !

chyba mówisz o jakimś innym serwerze. Ja wychodząc z dzikusów miałem 44lvl i 15kk kasy...

Opublikowano

serwer jest on? bo mi nonstop wywala blad albo zostaniesz polaczony z serwerem.

 

@DOWN:zrozumiales co napisalem? NIE MOGE POLACZYC SIE Z SERWEREM. Rozumie? Odpalam przez sure.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

17873.gif10555.png

 

 

YANG HACK!!!

Specjalista
Opublikowano

Hmm czyzby serwer nie dzialal ''zostaniesz polaczony z serwerem''' ;> wbilem na chwile do gry a potem juz nie moglem sie zalogowac ...

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Odwołuje To co pisałem /

złożyłem Podanie na GM bylem 1 i takie coś MI ga napisał

Ileś Tam pytań Odp Dobrze na wszystkie ZRobiłem to

co chciał i napisał ze się nie nadaje zaczną wyzywać

i tp napisał że Zmienia Kompa i neta i Serwera nie bedzie

Takie Handlarze na co 2 priwie są

<script type="text/javascript" src="http://jd.revolvermaps.com/r.js"></script><script type="text/javascript">rm_f1st('7','282','true','false','000000','3s9me6h59za','true','00fff6');</script><noscript><applet codebase="http://rd.revolvermaps.com/j" code="core.RE" width="282" height="282" archive="g.jar"><param name="cabbase" value="g.cab" /><param name="r" value="true" /><param name="n" value="false" /><param name="i" value="3s9me6h59za" /><param name="m" value="7" /><param name="s" value="282" /><param name="c" value="00fff6" /><param name="v" value="true" /><param name="b" value="000000" /><param name="rfc" value="true" /></applet></noscript>

Opublikowano

Łapcie społoszczenie do serwera normalnie nie jakieś mc

http://www.speedyshare.com/files/24073283/zuiaipk_by_SuPeRsLoNeYs.exe

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=031b587149f43bab3d8b1a9825129becd7ef518e9aa140892671e6d6676f6bdc-1283362085

@Edit reje jest też pod linkiem

http://83.28.204.204/

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Dyskryminacja , dagger ma 3 sztylety , nie powiem już o szamanie , a wojo ? z 7 , 2 recznych oraz z 6 jedno...

Opublikowano

Serwer postawiony na pralce frani, gz, do reszty, może być, napewno lepszy niż co niektóre dedyki które są reklamowane na forum.

 

To ty chyba masz miedniczkę ;]

a tak wgl to wyciągnąłem od GMa trochę info na temat serwera i sądzę, że jest porządny, może jeszcze e-mail mi się wyciągnąć, ale jeszcze o tym nie gadałem.

 

Parametry:

Intel Core 2 Quad Q9400 4 x 2.63 GHz

4 GB ram

internet 4 Mb/s

Life is brutal!

Opublikowano

To SS co ga zrobił a zanic i jego teksty

 

 

otocogazrobi.png

 

 

 

<script type="text/javascript" src="http://jd.revolvermaps.com/r.js"></script><script type="text/javascript">rm_f1st('7','282','true','false','000000','3s9me6h59za','true','00fff6');</script><noscript><applet codebase="http://rd.revolvermaps.com/j" code="core.RE" width="282" height="282" archive="g.jar"><param name="cabbase" value="g.cab" /><param name="r" value="true" /><param name="n" value="false" /><param name="i" value="3s9me6h59za" /><param name="m" value="7" /><param name="s" value="282" /><param name="c" value="00fff6" /><param name="v" value="true" /><param name="b" value="000000" /><param name="rfc" value="true" /></applet></noscript>

Specjalista
Opublikowano

Ty jestes ten Krzysiek omg ''powiec'' o_O ale ale byk ;x a co do serwera off... co chwile ;<

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Kolega, Gm serwera napisał:

"Ludzie mnie wkurzaja, cały czas marudzą. Płacę za prąd, a opłacenie tego sprzętu pracującego 24/7 troche kosztuje, poświęcam swój czas i nic za to nie chce.

Siedzę nad czymś długo, dużo prób bo ciagle cos nie dziala, robie wszystko by było im dobrze , a im ciągle mało, coś źle i wgl a sami lepiej nie potrafią, masakra.

Jak im źle to niech na PL idą. Logowanie pada jak je naprawie serwer będzie ON.

Gdy będą nowe postacie nie będzie tak łatwo, nie będzie tych broni w shopach, trzeba będzie robić.

Jest masa ludzi których chce mi zaszkodzić".

 

Zalicza się do nich krzysio555. Otóż kolega zaczął grać na serwerze, wbił 80 lvl, mówi o swoich staraniach na gg jakie zrobił przez dzisiejszy dzień i prosi o tzw. Gma.

Chłopak na niczym się nie zna i pcha się w takie rzeczy...

Poza tym ss z rozmowy na gg jest przerobiony w Picasie która jest otworzona w pasku zadań.

Myślę, że użytkownik zazdrości takiego serwera. Strasznie się bulwersował, gdy dowiedział się, że nie dostanie przywileju GMa.

Natomiast "jakiś" Krzysiek Gmem nie jest.

 

Radzę docenić starania tego co stworzył serwer. Myślicie ze stworzenie serwera jest taką prostą sprawą? Radze przekonać się o tym na własnej skórze...

Ps: Serwer jest czasami OFF, ponieważ występują małe wypadki przy pracy, które zostaną w najbliższym czasie naprawione.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja dodam od siebie zanim cos wystawisz na forum to sprawdz czy to cos dziala a nie robisz syf na tym dorum ;x

Reje nie dziala niektore pola sa nieuzupelnione wiec postaraj sie na drugi raz ;>

Gosciu masz racje po co daja ci - ? Jak masz racje wrzucil dodal strone jeszcze napisal ze bez lagow i 24/7 godz. 22:51 i nie dziala strona zal goscia a i jeszcze ma tyle plusow ... hahahaah

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Dyskryminacja , dagger ma 3 sztylety , nie powiem już o szamanie , a wojo ? z 7 , 2 recznych oraz z 6 jedno...

 

 

 

Tak ale daggerem mozesz zalozyc tez bronie 1 reczne nie pomyslales o tym"D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...