Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expienie Szamanem Na Privach/Globalu


Pośpieszny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w mojim Tut'ku pt. "Expresowe expienie Szamanem na Privach <-- tych trudnych ^^/Globalu <-- czyli na pl'u

 

 

Jeśli sądzisz żę szaman jest beznadziejny do expa/pvp że nadaję się tylko do buffa to się mylisz ;) W tym Poradniku/Tut'ku przedstawie wam jak wbic 50lvl w około Tydzień bez is i to Szamanem!

Drogi moderatorze używałem opcji szukaj i jeszcze takiego tut'ka nie znalazłem / Myślę że to doskonały dział do tego typu poradnika ;)

 

A więc przejdźmy do Tut'ka:

 

[Jak rozdawać pkt.: 2 wital;1 inteligencja gdy wymaksujemy wital dajemy 2 inteligencja;1 Atak

1 dzieñ: Tworzymy nową postać szamana/szamanke (polecił bym szamankę ponieważ jest seksowna xD) zaczynamy expić:

Najpierw idziemy na Dzikie psy/Głodne Zabłonkane Psy wbijamy na nich około 3lvl robimy teraz misjie z 2lvl za którą dostajemy szatę od 1lvl +0 ubieramy ją .

Teraz idziemy na Wilki/Głodne wilki/Głodne afra wilki nabijamy na nich 5/6lvl i idziemy zrobić skille (polecam buffa) po zrobieniu skilki rozdajemy wszystko po jednym

Idziemy na wszelkie rodzaje wilki/dziki i wbijamy około 7/8lvl robimy misje u biola dostajemy kase za którą kupujemy potki [skille dajemy wsztko w Pomoc Smoka]

Gdy mam pare potek i około 7/8lvl idziemy na dziki/słabe niedźwiedzie i tak nabijamy 14/15lvl robimy misje u biologa i sprzedajmy drop np. żółć niedźwiedzia która nam dropła podczas expa, za kase od biola i dropu kupujemy wachlarz od 15lvl +5/6 i potki

Teraz expimy na wszelkich rodzajów niedźwiedziach i na nich wbijamy około 18/19lvl sprzedajemy drop i robimy misje u biologa (pamiętajcie zostawcie sobię 2 zółcie bez +) za kase kupujemy szate od 18lvl i ulepszamy ją do +7 jeśli spali kupujemy nową i ulepszamy do +6 (niestety jak spali to +6 musi wystarczyć :) )

Teraz idziemy do m2 na zaprysy expimy tam do około 22/23lvl robimy misje u biologa i sprzedajemy drop, za kase kupujemy potki

Gdy mamy już około 22/23lvl idziemy na dzikusy ( bierzemy po 1 grupce bo z 2 grupkami szamanem nie damy rady!) i tak wbijamy około 26lvl sprzedajmy drop (dużo dostaniemy za kawałki klejnotów) [zostawmy dla siebie 2 k.k] Teraz za kase kupujemy Szate od 26lvl i ulepszamy do +5 (Jeśli spali musi nam wystarczyć +5) i kupujemy jeszcze dzwon od 20lvl +5/6 i potki

Już jest noc około 22:00 godziny jesteśmy troszkę zmenczeni ale musimy dać radę ! wbijamy na dzikusach około 27/28lvl (damy radé po 3-4 grupki dzikusów) (mamy już pomoc smoka na m teraz dajemy w skowyt) noi koñczymy 1 dzieñ z 27/28lvl'em :D

 

 

Dzieñ 2:

Mamy juæ 27/28lvl idziemy na dzikusy i wbijamy 30lvl (sellamy drop i kupujemy potki)

Gdy mamy 30lvl nabijamy 34lvl na dzikusach (bierzemy po 5-8 grupek) sellamy drop, teraz musi nam starczyc na szate od 34lvl +4 i jakis dzwon +30lvl +5/6/7

Teraz wbijamy 38lvl na orkach (sellamy drop) kupujemy potki

Gdy mamy 38lvl powinnißmy miec juz skowyt na m to teraz dajemy w bøogo :) noi idziemy na bo i buffamy tak przez caøy czas az nabijemy okoøo 42lvl (sellamy drop choc bédzie go malo :D ale mamy kase z bo) i kupujemy szate od 42lvl +4 i jakiß dzwon +38lvl +5/6/7 noi oczywißcie potki ;) i tak koñczymy nasz dzieñ :D

 

 

 

Dzieñ 3:

 

Mamy 42lvl jesli ktos ma ponizej 42lvl to znaczy ze nie umie szybko expic, gdy mamy 42lvl expimy na bo (sami juæ bierzemy po 1-3 grupki) Jeszcze nie mamy boja! wiéc bédzie nam ciézko expic ;) i tak wbijamy 44/45lvl sellamy drop i kupujemy potki (nie kupujemy potów bo teraz musimy kupic sobie dobre eq od 40lvl :) ) koniec naszego dnia mamy juæ okolo 45lvl'a

 

 

Dzieñ 4:

 

Mamy 45lvl wiéc idziemy buffowac do v1 wbijamy tak okoøo 48lvl'a za drop itp. kupujemy dobre eq od 48lvl eq +5/6/7 i duzo potków

 

 

 

Dzieñ 5:

 

Juæ 48lvl dzis idziemy do v1 i sami expimy do 50lvl (bierzemy po okolo 1-3 grupki pajáków ;) )

 

 

 

Proszé bardzo juz mamy 50lvl Szamanem Buffem Tylko w Tydzieñ !

Poradnik dla tych którzy sié sprézajá z expem i mogá poswiecic dziennie 4-6 godzin dla metka :)

Poradnik 100% by Pospieszny Licze na plusíki i mam nadziejé ze komus sié przyda ;)

Przepraszam za brak liter ł,ź,ć itp. ale mi sié klawiatura przestawila :)

Opublikowano

Źle . Staty : 1 wit 2 int , po wymaksowaniu int'a : 1 wit 2 zre

 

Wole sobię wbić 20 lvl szamanem , łącznika 50 lvl znaleźć i podexpiać go 80 lvlem :x

 

Ty myślisz że za drop z dzikusów będziemy mieć na takie eq ? Kpina ..

Expboty marmurki itp sellają. Ty chcesz srebrny sellnąć i mieć na takie eq ?

 

Daje - :<

 

Edit : Splusujesz każdego kto Ci da pozytywny komentarz?

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

mówisz że poradnik jest dla tych co myślą że szman jest tylko do buffa, a sam opierasz ten poradnik na buffowaniu na bo/w v1.

Niestety musze cie zmartwic. Słąwne pt na bo wystepuja juz tylko w jinno, a gdy ktos expi solo to se robi buffa i ustawia buffbota i nie traci pd na buffa

Źle rozlozone staty nie daje ani - ani +

PS. I tak jakies dziecko zminusuje ludzi ktorzy potrafia konstruktywnie krytykowac...

@ upy zminusowaliscie go bo jedyny powiedzial cos normalnego i jescze go od neo wyzywacie, a sami spamicie "ladny tut +"

Opublikowano

Sorry za te staty pomylilem sie ;) mam nadzieje ze wybaczycie ;)

 

@up ja jakos wbilem ^^ na Twierdzy jinno 50lvl szamanka buff

 

@down sprubój z mojim poradnikiem to sié przekonasz :)

Pasjonat
Opublikowano

Ładna praca.. napracowałeś się ale wiesz wbicie 28 na 42 lvl to jest mini problem i to jeszcze bez isa więc dla mnie to nie realne.. w 1 dzien. pozatym jak zauwazylem maniaki od poczoatku servera nie wbijaja 42 w 2 dni.

131916.jpg
Opublikowano

Poradnik na 90% skopiowany. Na MPC forum mamy polskie znaki (ż,ź,ć,ó,ł,ę,ą,ś).

Mamy juæ 27/28lvl idziemy na dzikusy i wbijamy 30lvl (sellamy drop i kupujemy potki)
noi koñczymy 1 dzieñ

PS. Te wszystkie poradniki to lipa. Najlepiej napisać gdzie expić i super zajebisty poradnik! :)

a i jeszcze 1.

Jeśli sądzisz żę szaman jest beznadziejny do expa/pvp że nadaję się tylko do buffa to się mylisz ;) W tym Poradniku/Tut'ku przedstawie wam jak wbic 50lvl w około Tydzień bez is i to Szamanem!

Jakoś tu PL znaki miałeś :P

Opublikowano

Jedyne Co dodałeś To inne staty

 

 

Skopiowane na 91%

 

Bo Jest dużo poradników opisanych w taki sposób...

 

 

Tylko zmieniłeś ze Pomoc smoka itp na szamana gdzieś jest Taki poradnik tylko o woju

OndteAw.png


Opublikowano

Ja moim skromnym zdaniem jednak bym tego nie nazwał poradnikiem tylko na prawdę robota na szybko. Błędów już jest trochę ale nie tylko w budowie ale na przykład chyba się pisze moim a nie mojim i to już mi obrzydza czytanie tego. Druga rzecz to obraza porządnych szamanów bo buffowanie to jest coś jak lurowanie=pójście na łatwizne a co za tym idzie sam zaprzeczasz w połowie poradnika swoim początkowym słowom. Zanim coś już zamieścisz na forum przeczytaj to z 3razy i pomyśl sobie czy aby nie za dużo sobie zaprzeczasz? Nie dam Ci + ani - bo liczą się dobre intencje i pomoc innym którzy codziennie spamują na takie tematy ale jeśli mam już krytyke dać taką mocną to o kant dupy bo jakby z 3osoby pisały i każda swoje zdanie dawała^ ^

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

2x@Up 100% jest mój ^^ lol nawet z kolegą pisaliśmy go razem

3x@Up bo jeszcze na początku miałem normalną klawiature potem klikołem niechcący ctrl+Shift coś takiego nie pamiętam dokładnie i gdy pisałem ś lub ł pisało mi takie dziwne znaczki ;)

Opublikowano

"Teraz za kase kupujemy Szate od 26lvl i ulepszamy do +5 (Jeśli spali musi nam wystarczyć +5)" Chyba powinno być "wystarczyć +4" Popraw to.

@Up To naciśnij znowu ctrl+shift i będziesz miał normalnie.

A i jeszcze 5* za prace i + za avatar :P

Pomogłem lub podobał ci się mój post??? Daj Mi Minus -

 

Jeżeli nie pomogłem albo nie spodobał ci się mój post też daj Minus -

 

Silkroad Jest Bogiem!!!

Granie Nałogiem !!!

Bot jest Podstawą !!!

PvP Zabawą!!!

 

niekasuj.jpg

beztytuupuw.jpg

99335456.jpg

59359065.jpg

99% ludzi umysłowo chorych czyta posty i sygnatury trzymając rękę na myszce. Teraz nie zdejmuj ręki. Jest już za późno. xD

Opublikowano

Sorry ale już nie moge poprawić bo za dużo razy edytowałem i już nie da rady edytować ^^ TuT pisałem w pośpiechu ;)

Opublikowano

@Up Akurat nie każdy solo grać nim umie... A ty wychodzisz prawdopodobnie z założenia że "Szamany tylko do buffowania" Expienie samemu wymaga umiejętności więc ludziom tut się przyda

Pomogłem lub podobał ci się mój post??? Daj Mi Minus -

 

Jeżeli nie pomogłem albo nie spodobał ci się mój post też daj Minus -

 

Silkroad Jest Bogiem!!!

Granie Nałogiem !!!

Bot jest Podstawą !!!

PvP Zabawą!!!

 

niekasuj.jpg

beztytuupuw.jpg

99335456.jpg

59359065.jpg

99% ludzi umysłowo chorych czyta posty i sygnatury trzymając rękę na myszce. Teraz nie zdejmuj ręki. Jest już za późno. xD

Opublikowano

@Up Akurat nie każdy solo grać nim umie... A ty wychodzisz prawdopodobnie z założenia że "Szamany tylko do buffowania" Expienie samemu wymaga umiejętności więc ludziom tut się przyda

idioto przeciez ten tut jest o buffowaniu o.O

aadafafa

Opublikowano

idioto przeciez ten tut jest o buffowaniu o.O

Ten TuT jest o wbiciu szamanem 50lvl... i autor nie pisze "a tego szamana robicie aby komuś buffować" bo jakby tak było to było pomoc błogo odbicie, a nie pomoc skowyt błogo...

i tylko w jednym miejscu pisze abyśmy pobuffowali.Dokładniej na bo

 

@Down thx on chyba nie czyta ze zrozumieniem...

Na początku pisze "Jeśli sądzisz żę szaman jest beznadziejny do expa/pvp że nadaję się tylko do buffa to się mylisz W tym Poradniku/Tut'ku przedstawie wam jak wbic 50lvl w około Tydzień bez is i to Szamanem!"

Pomogłem lub podobał ci się mój post??? Daj Mi Minus -

 

Jeżeli nie pomogłem albo nie spodobał ci się mój post też daj Minus -

 

Silkroad Jest Bogiem!!!

Granie Nałogiem !!!

Bot jest Podstawą !!!

PvP Zabawą!!!

 

niekasuj.jpg

beztytuupuw.jpg

99335456.jpg

59359065.jpg

99% ludzi umysłowo chorych czyta posty i sygnatury trzymając rękę na myszce. Teraz nie zdejmuj ręki. Jest już za późno. xD

Opublikowano

2x@Up leci raport za obrażanie użytkowników czyli dokładniej o to:

Idioto przeciez ten tut jest o buffowaniu

a co do tematu to: nie jest tylko o buffowaniu większość jest solo ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...