Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Dodać Nowe Mounty/Wierzchowce


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jestes chyba 1 osoba ktorej sie nie podoba powinienes sie cieszyc z sukcesu tego forum i przelomu w privach...

a jak ci cos nie pasi to nie nabijaj postow

Mounty Już Na MPC ! <Spoiler>

 

kochammpcforum.png

 

 

Kocham MPC 4um :] - Makin nie usuwaj moich Sygn.. x d

Opublikowano

A ja zrobiłem tak że mam konie i mounty tylko że wpisuje /mount_test 20110 mam dzika naciskam spacje i nie bije gdy dam ciencie z siodła bije ale nie zadaje dmg ?

CO jest może powiecie jak zrobić aby Mozna bylo z nich bić.

 

P.S.

Czy na komendzie /mount_test da sie bić czy nie bo z tego co czytałem to już nie wiem

<a href="http://www.loaded-cheats.com/" title="Combat Arms Hack">Combat arms cheats</a>

Opublikowano

czytaj komentarze problem rozwiazany oblookaj caly ten temat i sie dowiesz ; )

Mounty Już Na MPC ! <Spoiler>

 

kochammpcforum.png

 

 

Kocham MPC 4um :] - Makin nie usuwaj moich Sygn.. x d

Opublikowano

czemu nie widzę dzika chociaż wszystko niby mam dobrze ?

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

Żeby widzieć dzika trzeba zmienić w npclist:

 

 

20110[TAB]wild_boar

 

 

Na:

 

20110[TAB]boar

 

 

Myślę że pomogłem.

 

 

 

PS.Zamiast pisać [TAB] kliknijcie na klawiaturze przycisk

 

 

TAB

 

 

 

@EDIT co zrobić żeby można było z nich bić?

avatar1l.gif

Opublikowano

@Paweł_92 thx to pomogło i widzę świnie teraz czekam na info jak zrobić konie i osobno mounty z których da się bić

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

@edit nie moglem edytowac ale tu napisze prosciej

mialem pliki z elitepvpers wgralem je w clienta itp....

i jezdzilem nie moglem bic a jeden z gm nie mial ich w client a mogl bic!!!

czyli to hyba w tych plikach to jest:P

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

chodzi mi o pliki z wierzchowcami:) zciagnalem z epvpers shit ma je w jednym z tematow:)

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

ja wiem ale jak by i ktos dal jak zrobic zeby bil O-0

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Co do pieczęci to questa trzeba zrobić.

 

Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.

(50 znaków)

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Co do pieczęci to questa trzeba zrobić.

 

Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.Spam.

(50 znaków)

No dobra ale jakie jest ID na poszczególne pieczęci??

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

ToTheEnd, dalej mi nie dziala. Powiedz mi tylko jak zamienic zeby bojowiec byl dzik a nie wilk..

80384400986636967106.png

 

Nick: Zabrzan

Profesja: Wojownik Body

Królestwo: Jinno

Lvl: 1+

 

49009084743332978664.png

 

9adc2b66942ff0dfra1pq2c.gif

Opublikowano

Ej .. dalem zapytania do mysql itp .. podmienilem pliki noi chce wlaczyc spol to mnie wywala .. i sie metek wylacz oco biega ? ! plz pomocy

 

DAM DUZO PLUS ZA POMOC !!!!!!!

Opublikowano

przepraszam ze pisze 2x .. ale czy ktos mi moze pomoc ? .. plz dam duzo plus :<< .. I do tego jak dodalem je do serwa to conection refused ;s

Opublikowano

/horse_level Nick 21 .

W przypadku tych plików, wierzchowce są zamiast koni .

Więc level Konia odpowiada za to na jakim wierzchowcu jezdzisz;>

 

Zwykły kon - Wilk / Dzik ( Ninja- Kobieta)

Bojowiec - Tygrys

Militar - Lew

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...