Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Czy Wrzucać 1 Hit Killera Na Pl?


DrMagK2

1 Hit Killera na Metin2 PL  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wrzuca? 1 Hit Killera na PL?

    • Tak
      71
    • Nie
      23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dawaj, bo po co ? inni ludzie chcą grać też na PL'u a i tak już schodzi na psy więc nie wrzucaj go lepiej.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Nie dawaj, bo po co ? inni ludzie chcą grać też na PL'u a i tak już schodzi na psy więc nie wrzucaj go lepiej.

Zal cię to jest forum o cheatach a nie o gosciach żalących że ludzie grają na hakach

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Też raczej wątpię że go sam zrobiłeś...

Ale nawet jeśli to nie upaj bo na PL zrobi się taki gnój że osz kurwa!

I od razu będzie załatany i do tego każdy znając GF dostanie bana (każdy kto by tego użył).

 

Jak ktoś tak bardzo chcę tego hacka niech sobie sam zrobi!

Nie od razu na gotowca. Jak ma się tak łatwo grać to chociaż na męczcie się ze zrobieniem tego!

Ja osobiście jestem przeciw temu udostępnianiu.

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

Opublikowano

Też raczej wątpię że go sam zrobiłeś...

Ale nawet jeśli to nie upaj bo na PL zrobi się taki gnój że osz kurwa!

I od razu będzie załatany i do tego każdy znając GF dostanie bana (każdy kto by tego użył).

 

Jak ktoś tak bardzo chcę tego hacka niech sobie sam zrobi!

Nie od razu na gotowca. Jak ma się tak łatwo grać to chociaż na męczcie się ze zrobieniem tego!

Ja osobiście jestem przeciw temu udostępnianiu.

Wątpie że załatają to tak szybko :) poniewaz dmghack jest tez hackiem bardzo ułtwiajacym gre ale jakos go nie łatają a po 2 jak wszedł dmghack to nikt albo prawie nikt za niego nie dostawał bana :) chociaz trzeba przyznac dmghack jest bardziej dyskretny niz 1 hit killer

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jesli takie cos by bylo to dawno juz chinczyki by to mieli :)

 

A co Polscy GMi moga zrobic?

 

Tyle co chinczyki im pozwola :)\

 

Ten nowy hackshield nie jest glupi nawet.

Wrzucilem plik PC.pck o wartosci 72 mb to hackshield sciagnal noweg o orginalnego :D

Opublikowano

Jesli takie cos by bylo to dawno juz chinczyki by to mieli :)

 

A co Polscy GMi moga zrobic?

 

Tyle co chinczyki im pozwola :)

A kto wymyślił dmg hacka my czy chińczycy ? :)

 

Edit: No to już nic nie mówię pożyjemy zobaczymy :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wrzucaj :) Moze wreszcie wszyscy zrozumieją, ze PL to historia... Ale nie za darmo :) te 3.66zł będzie doobre :) a pobran będzie i tak pewnie pare tysięcy :P xD:) Ja sam go kupie na 100% ;p

mrsizamo.png

By MM

 

Server Tiveria.pl

Opublikowano

nie wrzucaj bo juz nikt normalnie nie poexpi.

zastanów się.

Przemawiam to twojej inteligencji:

 

jesli dzieci neo na dmg są dosyć denerwujące to co dopiero jak bedzie 1 hit killer.

 

Pomysl nad tym

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano
Po 1 od razu zrobią zapezpieczenia

Po 2 wolałbym mieć do własnego użytku bo zrobią zabezpieczenia :D

Po 3 i tak w końcu ktoś by wrzucił

Po 1 już mają zabezpieczenia :D

Po 2 ta ankieta nie ma sensu, to twoja decyzja

Po 3 zamykam.

PS: Na PL'a nie ma 1hit killera i raczej nie będzie, bo mają zabezpieczoną bazę ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...