Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób Na Łatwy Drop Fms I Z.Kluczy :)


Samii123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi coś nie idzie z dropem :( zabiłem 10 i 0 dropu :/ (20lvl)

 

@EDIT: mam 1 złoty klucz

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny , przydatny poradnik ;) . Modki może podepniecie to ? ;ddd .

@Topic

Leci - B) B)

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

Doradźcie mi , dodać go do mojego tematu podpiętego z Tutami jak zarobić ?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

@UP

słabo ;)

ja z 10 i shirken + ;ddd

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

Będzie dużo noobków ale zobacz ile jest serwerów i ch wiec .. ;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Witam!

Przedstawiam wam jak zarobić a właściwie szybko wydropić FMS złoty klucz i inne :) !

A więc do rzeczy:

Idziemy do doliny o tutaj:

dolinasmoka.jpg

Czerwone miejsce oznacza mniej więcej gdzie macie szukać a niebieskie gdzie dokładnie :)

Stoi tam zawsze dwóch best.żołnierzy.

180pxbestc5bboc582nierz.jpg

Info o Best żołnierz:

Level: 35 / Stopień: 3

EXP: 513

Obrażenia: 243 - 412

Drop:

 

Złoty Klucz, Ebonitowe Kolczyki, Shuriken +, Perłowe Kolczyki, Kolczyki Z Białego Złota, Jadeitowe Kolczyki, Fasolka Zen, Kosa Bojowa, Miecz Pełni Księżyca

 

Dodatkowe info:Jak zabijesz pierwszego , idziesz zabić drugiego a gdy ten już padnie wracamy w miejsce pierwszego bo on tam znów jest i tak na zmianę :)

 

Potrzeba nam będzie też postać około 15 lvl (mi na 15 łatnie lota) i jak chcecie kupcie 2x drop to będzie pięknie.

 

Życzę miłego dropa fms i złotych kluczy :D

Dajcie - dużo :)

 

Troche info zaciągnięte z wiki!

powiem tyle nie ma szans xD one respia sie dłuzej sprawdzałem ;p

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Up jakoś wszystkim działa:D

Jak coś nie tak to zmieniaj ch

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Odświerzam.Czekam na dalsze komentarze, piszcie np co wam dropło :D

Pozdro dajcie -

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

No takie średnio opłacalne , ale takie bardziej średnio :D

 

Drop z 34 bestów.

 

2x ebonitowe kolczyki + 3

2x jadeitowe kolczyki + 3

2x kolczyki z bialego zlota + 3

1x shuriken +

2x kompozytowy łuk

2x długi miecz

 

Łap minusa :)

Opublikowano

nie wiem moze ja mialem farta albo taki drop bo maly lvl;p?

 

Mam lvl 11 eq+7/8/9 dlatego go ubilem mentalem

 

Zabitych bestow-56

Czas niecale 2h

 

Drop:

1 fasolka zen 3 fmsy to byl najlepszy zarobek bo jeden mial sr 31 ;pppp

i 4 shurikeny + i tam jakis badziew ;p

 

 

Dajcie minus autor oczywiscie minus zarobilem na tym od ch kasy;p

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...