Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób Na Łatwy Drop Fms I Z.Kluczy :)


Samii123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Przedstawiam wam jak zarobić a właściwie szybko wydropić FMS złoty klucz i inne :) !

A więc do rzeczy:

Idziemy do doliny o tutaj:

dolinasmoka.jpg

Czerwone miejsce oznacza mniej więcej gdzie macie szukać a niebieskie gdzie dokładnie :)

Stoi tam zawsze dwóch best.żołnierzy.

180pxbestc5bboc582nierz.jpg

Info o Best żołnierz:

Level: 35 / Stopień: 3

EXP: 513

Obrażenia: 243 - 412

Drop:

 

Złoty Klucz, Ebonitowe Kolczyki, Shuriken +, Perłowe Kolczyki, Kolczyki Z Białego Złota, Jadeitowe Kolczyki, Fasolka Zen, Kosa Bojowa, Miecz Pełni Księżyca

 

Dodatkowe info:Jak zabijesz pierwszego , idziesz zabić drugiego a gdy ten już padnie wracamy w miejsce pierwszego bo on tam znów jest i tak na zmianę :)

 

Potrzeba nam będzie też postać około 15 lvl (mi na 15 łatnie lota) i jak chcecie kupcie 2x drop to będzie pięknie.

 

Życzę miłego dropa fms i złotych kluczy :D

Dajcie - dużo :)

 

Troche info zaciągnięte z wiki!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

poradnik nawet dobry ;)

 

tylko te chodzenie xD tu i tu;p

 

troche cierpliwosci do tego trzeba

 

masz minusa ;p

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Jest też miejsce na dolinie gdzie tak respi best specjalista

Zaznacz na mapce to miejsce jak możesz :)

 

Sposób dobry, ale nie lepiej na best łucznika? On kręci się koło TP Jinno B)

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

UP, tak kręci się ale długo się respi :)

A ten co kilka sekund;D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

UP jak masz dożo kaski to kupisz sobie FMS albo co tam chcesz a taki szarak jak ja musi latać ( chodzi o kase w metku :D)

Opublikowano

można też logać np. jak się uleje na ch1 to można na ch2 i odrazu są nie trzeba czekać

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

mam 16lv zabiłem takich juz 5 i oczywiscie 0 dropu ;/

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

Bardzo ładnie napisane, szczerze mówiąc nie wiedziałem że z niego fms leci:P Specjalnie chodziłem na Best.Generała;/

Minusik poleciał.

1zgxr39.png

Śląsk Wrocław ludzie zasad.

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za - i komentarze ;)

Daje wam + chyaba ze ktoś woli minusy to -

Czekam na dalsze komentarze; )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Masz literowke na dole (łaTnie) ^^

A co do poradnika wydaje mi sie ze kiedys bylo,albo mi sie wydaje xD,ogolnie ja wiedziałem ale komuś się moze przydac :)

Back to BF3...

Opublikowano

mam 16lv zabiłem takich juz 5 i oczywiscie 0 dropu ;/

 

 

 

buahahaha a co ty byś wszytko bez żadnego wysiłku chciał ??? Na best luczniku czasami po 1.5h nic nie dropiło a w kolejnych 20min aż 3-4 :D

I play on s23 and s15 pozdro dla ludzi grających na Kronosie i Eteorze!!

Legenda
Opublikowano

Brak Prefixu, ale mniejsza o to.

Ja tam latam 18Lv za aurą na M2 i co trzeci mob to FMS szkoda tylko że mi żadna fasolka jeszcze nie wyleciała.

Opublikowano

Up, w ogólnym nie trzeba prefixu;)

A nei dropi ci fasolka bo to jest na prawdę rzadki drop :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

eee.... a nielepiej już 25- 30 lv pojsc w to miejsce i ustawić bota ? bo dropi tam od 15 do 40 lub jeszcze inaczej pojsc na dzikich łuków zakupić rękawice złodzieja i wystawic em od 30 do 40

 

 

 

COFAM TO CO NAPISAŁEM :D MAM FEMESKA SR+ 20 :D

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...