Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napój Dla Prawdziwych Mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wole wypić truskawkowy koktajl.

 

^down.

 

Ja mam pałera bez żadnych szitów ;f

 

Podnoszenie 2 kilkogramowego hantla to jeszcze nie paler kolego :P

Dać minusa za pomoc,nie zaszkodzi ;)

Gość Mounthains
Opublikowano

mellow.gif oj nie nie.. Nie skorzystam ;)

 

Tak jak szymek

 

Koktajl truskawkowy <3

Opublikowano
Eee tam taki sobie

Ja robiłem lepsze ;]

 

Duży banan

1-2 jajka

300ml mleka

25g twarogu

10 łyżek słodkiego kako

 

 

To jest moc.. ;P Przytyłem 5kg w tydzien jak to doiłem codziennie ;]

 

Nie pamiętam już tego dokładnie ;p

 

W miare dobre :D, i faktycznie kalorii ma to od cholery xD

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

Kobietaa, wiek siedemnaście lat. Urodzona we Wrocławiu.

Na Avaterze i Sygnaturze jestem ja. Wszelkie zażalenia proszę kierować na PW.

d.jpeg

Dziesięć w skali Bouforta dla mnie to spacer.

Opublikowano

Też nie skorzystam :D Sokowirówka i wio ;D Jabłka z ogrodka - mmm, kwaśne jak ch** ;D To jest dopiero pałer xD

xx

Opublikowano

Hardkorzy ? 

 

Miesznka nr.1

 

Zmieszaj Parufki(x2 1 min w mikrofalufce)

 

Napoj eng. (32 mg. 100ml zawartośc puszki 250 ml)

 

Maślanka Tryskawkowa

 

Coca-Cola Light

 

 

 

 

2 Dni Zdychania ;  )

 

 

 

 

Mieszanka nr 2

 

Spaghetti

 

Mleko

 

Jabłko

 

Snickers x 2

 

Lays Mega Paka

 

Kebab z Sosem Czosnkowym w Bułce

 

 

 

 

3 Dni w szpitalu pod kroplówką ;  )

 

 

 

 

Pozdro

 

 

Opublikowano

Ojej... ^^

Chłopie ty sie przejmujesz.

To właśnie chodzi o to zeby mialo w cholere kalorii.

Podliczajac razem jajka miod mleko itp ma okolo 500-600 kalorii.

:)

ale jakie zarąbiste :D

80kg to fajna waga ^^

Nie wiem co ty chcesz od niej :D

 

Jestem cholernie nieproporcjonalny xD.

Jeżdżę tylko na rowerze (min. 50 km dziennie) i mam zajebiste łydki i brzuch,za to galaretę na udach xD

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

To jest jak ktoś chce właśnie porządnie przybrać na masie ;)

Aha i z rana to nie polecam za bardzo ;P

Tak jako pierwszy posilek ;) ale pozniej to spoko ;) w nim chodzi zeby mial jak najwiecej sie na kalorii :O

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Właśnie koksy,jakie ćwiczenia na uda i brzuch polecacie? Mam chore wszystkie stawy na tyle,że nie mogę podnieść więcej,niż jakieś 40 kg.

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

Uu..to chłopie masz cięzko.

Przy ćwiczeniach polecam ci:

http://www.bcaa.pl/odzywki_olimp/glucosamine_plus_120kaps_1904.html

http://www.bcaa.pl/odzywki_trec/glucosamine_glukozamina_900_180kaps_omega_3_120kaps_gratis_1938.html

Możesz o czyms takim pomyśleć żeby nie osłabiac zbytnio stawów.

Na nogi polecam ci zwykle Przysiady.

Jesli masz coś ze stawamia nie ryzykowalbym obciążeniem.

Jesli chcesz mase to trudno będzie. Jesli bardzo bedzie zdesperowany nakladaj stopniowo obciazenie do 35 kg [ tyle ze nie odrazu na pierwszym treningu ]

A takto to:

-100 zwykłych dobrze robionych przysiadów

-codziennie rower

-codziennie bieganie

A co do brzucha zacznij robić edle schematu:

http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Odżywki odpadają - serducho słabe,ale nie wiem,czy to ma jakiś wpływ,i wolę nie ryzykować.

Niedawno skręciłem staw skokowy,czeka mnie rehabilitacja dopiero,ale przysiadów i tak nie mogę - kolana mam najbardziej zwalone.

A co powiesz o basenie?

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

Zapiszę się - zobaczymy jak wyjdzie ;).

Ew. będę ćwiczyć ze stabilizatorami.

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

ludzie niektorzy nie rozumieja tego napoju... napoj jest specjalnie przeznaczony dla osob ktore sa wystawione na wysilek fizyczny czyli cwiczenia lub praca fizyczna.. dzieki napojowi mamy wiecej energi i nie tracimy potrzebnych zaspobow tluszczu (cieplo ktore niweluje energie)....

 

nie cwiczysz to tego nei pij..

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

ludzie niektorzy nie rozumieja tego napoju... napoj jest specjalnie przeznaczony dla osob ktore sa wystawione na wysilek fizyczny czyli cwiczenia lub praca fizyczna.. dzieki napojowi mamy wiecej energi i nie tracimy potrzebnych zaspobow tluszczu (cieplo ktore niweluje energie)....

 

nie cwiczysz to tego nei pij..

No i święta racja ;)

o to w tym chodzi. Żebyś miał energie i zaspokoił potrzeby energetyczne po wysiłku :)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...