Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napój Dla Prawdziwych Mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uprzedzam że wypije to prawdziwy męzczyzna. Ew. Prawdziwa Kobieta <3 <3

 

Napoj polecamy przy zapotrzebowaniu na białko tudzież duzym wysiłku fizycznym np. treningu hantlami

 

Co będzie nam potrzebne:

-Duzy kubek [0.5 l przynajmniej ]

-blender

-2 do 5 jajek [ w zależnosci jak twardy jestes]

-Mleko [ 0.3 - 0.5 l ]

-miód

 

Dodatki:

-Kakao

-Banan

 

 

Przygotowanie:

-Bierzemy kubek i wbijamy tam 3-5 jajek. Zalezy ile chcemy. Uwaga! Jajka najpierw wyparzamy aby uniknąć salmonelli czy innego gówna

-Do Kubka Wlewamy około 4/6 łyżek miodu.

-Jesli chcemy możemy wybrać coś z dodatków lub skorzystać z własnego mózgu.

-Wlewamy do reszty mleko jednak nie do pełna

-Miksujemy blenderem ile wlezei aż zrobi nam sie magiczny napój.

-Wypijamy go ciesząc się super smakiem :D

Dlaczego ten napój jest dobry?

-Ponieważ zaspokaja potrzeby kaloryczne. Ma białko i węglowodany aby Wszystko dobrze się wchłaniało :)

-Dobrze mozna się nim "najeść"

-Najlepszy koktajl po treningu.

 

 

Zapraszam do probowania oraz dzielenia sie swoimi mixami ^^

Ja osobiscie robie 5-6 Jajek. I mi bardzo smakuje.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

A gdzie tam bezpłodnośc.

Chłopie wiesz jakim afrodyzjakiem są jajka?:D

do tego mleko.

jajka + mleko = <3 <3 <3

 

Wiadomo że co za dużo to nie zdrowo ale tak ze dwa dziennie można se walnąc. Do tego jeszcze jajecznica:D Chyba dlatego mam podwyższony cholesterol ^^

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Eee tam taki sobie :P

Ja robiłem lepsze ;]

 


  •  
  • Duży banan
  • 1-2 jajka
  • 300ml mleka
  • 25g twarogu
  • 10 łyżek słodkiego kako

 

:D To jest moc.. ;P Przytyłem 5kg w tydzien jak to doiłem codziennie ;]

 

Nie pamiętam już tego dokładnie ;p

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Eee tam taki sobie :P

Ja robiłem lepsze ;]

 


  •  
  • Duży banan
  • 1-2 jajka
  • 300ml mleka
  • 25g twarogu
  • 10 łyżek słodkiego kako

 

:D To jest moc.. ;P Przytyłem 5kg w tydzien jak to doiłem codziennie ;]

Ja tam twarogu nie mieszałem :D Wole wiecej jajek dowalić i kakaa :D

A kakao dawałem to gorzkie :D

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ble ;d

47f43a2ffaacafedd8c2f553850c95e6.gif

 

Kocham mpcforum.pl

18706.png

 

Potrzebuje pomocy w AutoIt, GG: 5839064.

Za pomoc nagroda. :/

DAJ - !

 

JEST AKCJA - PODZIEL SIĘ MINUSEM !!!

 

CZAISZ ! DAJ - TO TAK WIELE MOŻE.

 

Najgorszy internet:

 

947556797.png

Opublikowano

jeszcze do tego 10g mąki pszennej , ewentualnie tortowej , 1/3 tigera w puszce i no i na koniec 2 całe banany , gruszka i keczupem do smaku , bo takie twoje to każda ciota wypije

Opublikowano

UP.

Po Moim Prawdziwy Facet sie nie posra ^^

Przy twoim całkiem możliwe.

To jest koktajl dla osob prowadzących diete wysoko białkową :)

 

 

Nie kawy nie polecam.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Hmm dobre piłem to nie raz.. ;p

 

przytyłem dośc dobzre lecz niestety i tak schudłem w tydzień to co mi przyszło taką mam przmianę materii..

 

Dla prawdziwego mężczyzny surowe jao najlepsze spróbujcie ;p.. tylko trzymajcie miske w drugiej ręce ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano



To jest mocniejsze.


Po eksperymentach z nutellą,mikserem,mlekiem,twarogiem,cukrem,serem,kiełbasą itd. wiem że czasami nie warto przesadzać :)

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

To ja wam coś zapodam dla prawdziwych mężczyzn :D

 

trunek_2056.jpg

 

 

Najmocniejszy na świecie alkohol w kolorze płynu Ludwik. Halucynogenny absynt (gorzkawa wódka na bazie piołunu) w większości krajów jest zakazany. Bułgarski "Hapsburg XS Super Strenght" ze swoimi 89,9 procentami mocy to prawdziwe Ferrari wśród piołunówek. Ok. 110 zł za półlitrową butelkę.

 

http://www.damrot.de/alkoholowe_rekordy.htm

 

 

 

@TOPIC

 

Jajka są bleeee :mellow:

Opublikowano

@ up

Fajny mamrot xD.

 

Ja nie spróbuję,bo to na 100% ma dużo kalorii,a ja mam bardzo powolną przemianę materii,dzięki czemu przy 185 wzrostu ważę prawie 80 kg >.<"

2% młodzieży słucha muzyki klasycznej, heavy metalu i różnych hard gówien.

I ja jestem pośród nich! D:

 

Up the Irons!

Opublikowano

Ojej... ^^

Chłopie ty sie przejmujesz.

To właśnie chodzi o to zeby mialo w cholere kalorii.

Podliczajac razem jajka miod mleko itp ma okolo 500-600 kalorii.

:)

ale jakie zarąbiste :D

80kg to fajna waga ^^

Nie wiem co ty chcesz od niej :D

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...