Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atak Na Youtube, Fani Justina Biebera W Niebezpieczeństwie.


Osama

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Roku zawsze napisze to co i ja mam na myśli <3 . Z tym ze ja nie zwracam uwagi czy gdzieś słychać jego utwór, jest dla mnie obojętny jak inni nieciekawi "piosenkarze", atak dobry, im więcej się dzieje tym ciekawiej :> .

No widzisz Bari ;)

Zaraz jak ja napisałem swojego posta, 90% użytkowników zaczęło pisać to samo xD

dobrze mu tak :<

Jak już powiedziałem, najlepsza reklama to antyreklama.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Pamiętajcie, najlepsza reklama to antyreklama. Jemu to tylko wyjdzie na dobre, nie miał by takiej sławy w Internecie gdyby nie ci wszyscy "hejterzy".

Dziwi mnie też to ciągłe wyzywanie jego osoby, a wynika to pewnie z zazdrości, ponieważ on może zdobyć każdą dziewczynę, bo jest ładny, ma sławę i kasę, śpiewa piosenki które porywają całe rzesze nastolatek, a niestety ci wszyscy "hejterzy" nigdy tak nie będą mieli.

Nie zrozumcie mnie źle, sam nie mogę słuchać jego muzyki bo mi uszy krwawią, ale jakoś się tym nie przejmuję i nic do jego osoby nie mam. Ja tylko mówię prawdę.

 

BRAWO! Choc jeden to potrafi zrozumiec, a Was userzy zazdrosc zjada i dodam jeszcze tylko, ze wstyd mi za Polski narod, a raczej za jego podejscie do amerykanskich gwiazd.

 

Zaraz jak ja napisałem swojego posta, 90% użytkowników zaczęło pisać to samo xD

Na innych forach tez powstawaly tematy o Justinie, w ktorych mialem rowniez takie podejscie to tego Kanadyjczyka.

 

Ciekawe ilu ludzi dało się nabrać na słowa "Justin Bieber nie zyje" :)

Gdzies widzialem tylko nie wiem gdzie, ze Miley Cyrus czyli serialowa Hanna Montana zginela w wypadku samochodowym, powiedzialem siostrze, ktora prawie sie poplakala. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Masz racje , prawie wszędzie sie można spotkać z nim ... Powoli to sie przegięcie robi .

899346903.png

_____________________

Opublikowano
Od samego początku jak tylko go usłyszałem nienawidziłem go. Mały chłoptaś który myśli że jest zaje.... bo jest młody i laski na niego wrzeszczą gdy go widzą. A piosenki to nc.

 

 

Kolejny nielubiany przez laski wyrzutek spoleczenstwa

Back in the day

Trollin' was somethin'

Opublikowano

atak na jego kanal dokonala ekipa 4chanowa

11-09-10 ekipa 4chanowa ma zamiar odciac dostep do internetu calej ameryce polnocnej wtedy gdy Call of duty Black Ops ma byc wydany

Opublikowano

Jak widać chłopaki z 4chan'a się postarali. Małoletnie fanki pewnie wpadały w histerie przed monitorem. Życzymy dalszych sukcesów .. : D

Opublikowano

4Chan jak zwykle na topie xD osobiście nic do niego nie mam , też mam włosy podobnej długości , ale jego muzyka ... o maj gad . jak usłyszałem to bejbi , bejbi to myślałem że titanic gdzieś jebnął i wołają o pomoc :O

Opublikowano

4Chan jak zwykle na topie xD osobiście nic do niego nie mam , też mam włosy podobnej długości , ale jego muzyka ... o maj gad . jak usłyszałem to bejbi , bejbi to myślałem że titanic gdzieś jebnął i wołają o pomoc :O

 

O gustach się nie dyskutuje.

RAsfepN.png
Opublikowano

Kurwa oni to mają pomysły ;D hehe ciekawy jestem jak wyglądała mina fanki justinki ;D po zobaczeniu napisu "Justin nie żyje" ale z 2 strony nabijamy mu popularnośći każdy wchodzi na jego profil by napisać komenta albo sprawdzić czy on taki chujowy ;x

Opublikowano

ten kolo to big nab

jak spalą mu dom to będzie gites

 

Nie życz drugiemu co tobie nie miłe bo obróci się to do ciebie z podwojoną siłą ;)

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano
jak spalą mu dom to będzie gites

To wtedy kupi sobie drugi. Proste :s

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...