Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zarabianie Na Tradica.Net/Animemt2 Oraz Pvp


SexiKinG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech ktoś zamknie ten temat, bo tylko spam, a sam juz sobie z tym poradziłem (bez hackow :)

mrsizamo.png

By MM

 

Server Tiveria.pl

Opublikowano

Jeszcze CocaCola dopisze. ^^

 

Do 80 lv grałem Smokiem. Od 1 lv był bojowiec, więc buffy na początek. Expiło się cudownie, 2 spoty Ezo pod świątynia, później od 50 (po pamiatkach) do 61 V1 szponiaki spocik, do 70 4-5 grupek szpony/ weże. Stalka była to i spocik najwiekszy byl. ^^ Ba, nawet 2 spoty brałem.

 

Po wbiciu 80 zmiana na helera. Wojowie się kładą (KD, 50 na ludzi + certy, 51 na miecze/31 na 2reke, sokol +9, uniki 30). Szamani takze (Torunianka, Nemezis, Te z jinno, tylko moja Mermi nie chce ze mna). Daggerzy... Niestety nie mam absow, ale jesli zainwestuje w 30 na sztyle + tarcza to położe. BM... Ten najgorszy. Ani KD, ani absow. Lecz załatwie KD, tarcze, 50 na magie... Bójcie sie. ^^

 

 

 

*

Nie chcem się chwalić ale napisałem tylko prawdę.

 

Pozdro,

CocaCola.

[b]Pomagam w sprawach związanych z komputerkiem...[/b]

[center]Daj [color=green][size=15]+[/size][/color][/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...