Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] [Dl] Freebsd - Najlepsza Wydajność


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brak ci jakichś plikow... Nad linijkami no such file or directory powinna byc sciezka z brakujacymi plikami... dograj je lub serwer od nowa postaw...

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja uruchomiłem tego paździocha: cd /home/game/ i ./start.sh

Teraz muszę się doszukać lokalizacji, która jest zamiast usr/rain/share_data :)

Fw15x0y.png


Opublikowano

mam taki błąd jak chce zmienic haslo do myq

 

http://w735.wrzuta.pl/obraz/4DrJ9wD6eQS/blad

 

jaki błąd robie? jak zmieniam

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' [ tutaj ENTER]
IDENTIFIED BY 'NASZEHASLO' WITH GRANT OPTION;

 

W ten weekend postaram się zrobić aktualizacje wersji lite i dokończyć wersję easy :) (znalazłem wreszcie motywację do tego).

mpc_banner.png

Opublikowano

Czy na plikach LITE (uzupelnionych oczywiscie) postawie serwer OSS na takim zlomie?

Procesor Pentium 4 1.6Ghz

512 Mb RAM

I reszta chyba nie ważna :P

Dla mnie każde pliki serwerowe to kolejna nadzieja na serwer OSS na moim "czymś"

 

 

Kolega wprowadza cię w błąd serwer Dla jednej osoby postawisz

Jebnij Plusa !

35216.jpg

33071.png

34818.gif

35079.png

32282.gif

33125.png

17191.png

33983.png

Opublikowano

Popsute na 100% Probuje wpisac ./start a tu command no found :P 2 blad Chyba Umieja Przerabiac Pliki 10sekund mialy byc jest 1 :P po 2 Jaka to Siec jest taka .lan Ja Nie Sadze :P

 

Edit@ Pliki Spoko Ale ten Blad Psuje je Cale :P Probuje Jakis Kombinacji (Nastepne) Jak Sie Chce Zmienic Questy nie Mozna Bo Zadnego ale zadnego Uzytkownika na FTP nie ma ( /usr/rain ) itp Jak Mam Czekac pier.. to Robie na JachuPL :P

 

 

Nie umiesz czytać w VirtualBox nie ma komędy ./start

Jebnij Plusa !

35216.jpg

33071.png

34818.gif

35079.png

32282.gif

33125.png

17191.png

33983.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W ten weekend postaram się zrobić aktualizacje wersji lite i dokończyć wersję easy :) (znalazłem wreszcie motywację do tego).

 

Sciemnaisz gosciu strasznie...2 miesiace czekac na pliki to po co posta z DL zakladasz jak i tak ich nie uploadujesz..

Miesiąc sie nie odzywales, pozniej napisales ze wkoncu je wgrasz a teraz znowu sie nie odzywasz.

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...