Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Metin2 Tvn Fakty 1 Filmik Na Yt


Krzemas321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak złapią tego niby "hackera" tzn tego kolesia co go okradł mogli by zrobić z nim jakiś reportaż ciekawe jak by się tłumaczył itp...

buusaga.jpg

Opublikowano

@ 2 up zamknij sie naprawe zalosny jestes "pizda?" ciekawe czy ty jestes lepszy w rl mocny to jestes przez kabel. .Taxik wydal kupe kasy na IS zeby te eq wybonowac ty bonujesz itemy ale tylko na privie bo na PL cie niestac nawet na zmiane wiec pomysl zanim cos napiszesz.A poszedl na policje zeby zasrany zlodziej niepozostal bezkarny.

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

Koles wydal na to kupę forsy i 2 lata wysiłku a taki jeden gnojek ukrada mu konto w kilka minut. Denerwuje mnie to. Niech wrecie skończy się ta passa kradzieży kont!

sygnawesoykostek.png

Jesli pomogłem proszę o plusika addq.png

Opublikowano

Koleś trochę przesadził ... Powinien zacząć od zabezpieczenia własnego komputera typu antywirus Itp ...

 

Możliwe że nabrał się na jakiś zwykły wkręt a teraz płacze ;]

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Opublikowano

W mojej sygnie prawidłowie wideo.

Co do niego, to mysle ze jest duza szansa, ze przedmiot odzyska nawet jesli nie od gracza to od GF ;]

Opublikowano

tez tak sadze, ale widzieliscie kolesia okradli mi tarcze , buty, helm hahahaha jaki dzieciak, osmieszyl sie przed milionami widzow ze mu heml ukradli..

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Gość Mounthains
Opublikowano

odświerzam

 

 

Po co? Tylko spamujecie.

Opublikowano

Ktoś powiedział że to dzieciak - dlaczego tak sądzisz? Dla mnie się nie ośmieszył ! Mnie też nie raz okradli, ale nie miałem odwagi iść z tym na policje, jak ukraldi mi 1kkk + postać 70 lvl. Ale następnym razem chyba pójdę.

 

Ten koleś widać że wydał dużo kasy na bonowanie itemów, + zdobycie ich. Widać wszędzie bony - 100 SM = 30 ZŁ za 1 bon, może nie wejść, +80 lvl, na pierscienie expa i rękawice też wydał, a teraz ukradli mu eq, na które tak ciężko pracował

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...