Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podpowiedz Jak Przyspieszyc Wbijanie ;)D


`Pilot`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chcemy szybko wbic na serwer jak jest full to robimy tak

 

Sciagamy Cheat Engine 5.6.1.

I wlanczamy silka przez privat.server.loader ;D najlepiej jeszcze w nim odrazu wpisac pasy zeby auto wbijanie mial od razu reszta jest na screen shott

scan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/4058b6d4bdec1f786893db89a5d5d4f5450fded7317090e8f5c0e700d2fe419c-1279882644

http://img831.imageshack.us/f/helpd.png/

 

Pomogłem ? daj 5* :)

 

TESTOWANY I 100% DZIALA TYLKO Z PRIVAT-SERVER-LOADER NIE WIEM JAK Z BOTEM I SrProxy jak innymi programami.!

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na ile bezpieczny jest ten sposób? I jak długo w takim razie się wbija?

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

bezpieczny 100% jest nie do wykrycia a na ile to jeszcze robie testy X/10 wbijac i srednia jak jest FUll ( water zszc ) serwer :D

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

a ja pisalem zeby wlanczac privat-server-loader bo wiem ze na nim dziala a jak tam z innymi to nie wiem a co do Db-Bota nie testowalem.

 

tutaj masz paczke i tam jest ten loader ktorego powinienes uzywac :) wsadz go do folderu z silkiem odpal wpisz tam pasy odznacz english patch daj start odpal cheat i dalej jak na screen shoot'cie

http://www.multiupload.com/G7ZH4YK6IV

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Wlasnie szukalem czy jest ale nei bylo to co mi tam zrobilem :D

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

No niby działa lecz mi w SrProxy.exe wyskakuje ciągle błąd po jakimś czasie.

" An invalid argument was encountered".

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

jak z db - botem to nie wiem z srproxy nie robilem nic jeszcze pisalem przeciez ze ja ztestowalem tlyko z samym loaderem. pokobinuj troche to moze dasz rade ;P

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

jak z db - botem to nie wiem z srproxy nie robilem nic jeszcze pisalem przeciez ze ja ztestowalem tlyko z samym loaderem. pokobinuj troche to moze dasz rade ;P

 

 

Działa umnie z db botem

Opublikowano

Działa umnie z db botem

z DB botem by działało bo widzę że łączy lecz mi chodzi o błąd w srproxy.exe

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

nie znam tego bledu z srproxy , wyloncz gg moze : P hmm no nie wiem a bez cheat eingine dziala sprawdz

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

nie znam tego bledu z srproxy , wyloncz gg moze : P hmm no nie wiem a bez cheat eingine dziala sprawdz

Bez cheat engine to zawsze wbijam z srproxy.

GG mam wyłączone ciągle tak to by bot nie łapał <_<

Jak na razie wbijam bez cheat engine.

Na loaderze wbijałem 30min i nic.

@Edit

BEz cheat engine szybciej wbiłem i do tego z botem. <_<

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

ale bercik tez musi uzywac srproxy do bota i mu dziala wiec dziwne ze tobie nie :D

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

a ja pisalem zeby wlanczac privat-server-loader bo wiem ze na nim dziala a jak tam z innymi to nie wiem a co do Db-Bota nie testowalem.

 

tutaj masz paczke i tam jest ten loader ktorego powinienes uzywac :) wsadz go do folderu z silkiem odpal wpisz tam pasy odznacz english patch daj start odpal cheat i dalej jak na screen shoot'cie

http://www.multiupload.com/G7ZH4YK6IV

 

Poproszę skana do tego pliku ;).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Heh, ja tego tuta robiłem w 2008 roku :D Ale to dawno było :D

http://www.mpcforum.pl/topic/13433-cheatengine-v5-4/

 

Muszę jednak powiedzieć, że z tego co wiem, to Cheat Engine przyśpiesza jak by silnik procesu, a co za tym idzie pakiety są wysyłane w normalnej szybkości, lecz nie jestem pewien co do tej teorii.

:)

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

to mozna przyspieszyc sro client i srproxy xD moze zadziala ;D scan zaraz bedzie...

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

To przyspieszanie nic nie daje. Wydaje się tylko, że się szybciej wbija. Jak już napisał duszek1111 pakiety wysyłane są ciągle tak samo. Jedynie przyspiesza tempo przewijania się tła. :) Ja z tym kombinowałem już na ecsro.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dokladnie tak samo mysle jak cain..

To dziala na zasadzie placebo..

Wbijesz poprostu szybciej bo bylo miejsce i juz ze to dziala..

sygna1o.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...